Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Freescoot v novom disstracku vracia úder Dannymu

Zaznam na celu obrazovku 18. 4. 2018 123323.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Čo vám vraví dátum 10.4. 1998? Narodil sa chlapec a bol to asi osud. Tí z vás, ktorým sa práve táto pesnička rozoznela v hlave, zaiste poznajú jeden z najdislajkovanejších songov na československom youtube.

Jeho autor, youtuber Freescoot, presne v tento dátum vydal ďalšiu pesničku a tentokrát zdá sa, že sa posunul konečne na vyšší level. FAKER, ako znie názov tejto skladby, odkazuje nepriamo na bývalého Jakubovho kamaráta Dannyho z TV Twixx. Ako to už býva vo svete Youtube, osobné nezhody si tvorcovia radi riešia plne verejne, aj z dôvodu, aby zmobilizovali svoju fanúšikovskú základňu a vytiahli s ňou „do boja“.

Zaznam na celu obrazovku 18. 4. 2018 123348.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Okrem klasických vecí o falošnosti, clickbaitoch či výzore, tu zaznelo aj pár závažných slov. „Deláš chlapa, mlátiš ženský. Proč na videu neřekneš, že si dal mladí pěstí. Proč neřekneš veřejne, že se s tebou soudí.“ To je tá najkontroverznejšia pasáž celej skladby.

Zaznam na celu obrazovku 18. 4. 2018 123353.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Podla týchto slov mal Danny napadnúť a udrieť svoju bývalú priateľku. Tieto slová potvrdil aj ďalší youtuber a to PeeetaaaTV. A čo na to Danny? Samozrejme nemohol odmietnuť natočenie video vyjadrenia, ktoré nabralo zase veľku sledovanosť.

Zaznam na celu obrazovku 18. 4. 2018 123309.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

V odpovedi na tieto obvinenia tvrdí, že všetko bolo úplne inak. Podľa jeho slov totiž jeho partnerka napadla práve jeho pretože, bola hysterická a žiarlivá. A vraj má celý incident aj natočený.

Otázne je komu veriť? Pretože, Danny už má za sebou viacero podvodov, kde chcel len nahrabať zhliadnutia a zisky ako napríklad nedávny výlet do „českého Černobyľu“. Vylúčené nie je ani to, že by si to obaja vymysleli, za účelom získania pozornosti a pozretí. To už sme tu taktiež raz mali.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 18. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: