Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

GoGo v novom QnA prezradil aj to, čo nechcel! :D

Horizon33_2015 11 10_14 6 59.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

GoGo za posledné obdobie strávil veľmi veľa času vo vlaku na trase Bratislava-Praha a rozhodol sa tento čas efektívnejšie využiť. Natočil prvé QnA vo vlaku a keďže sa video páčilo, prichádza s pokračovaním. Na čo všetko boli fanúšikovia zvedaví? 

GoGo mal celé kúpe pre seba a patrične to využil. Prvá otázka, na ktorú odpovedal, bola, či sa teší na Vianoce a kde ich strávi – či s Luckou na byte, alebo s rodičmi. Zrejme je to ešte predčasné a ani on nevedel, čo má na to odpovedať.

Horizon33_2015 11 10_14 3 28.png
www.youtube.com

„Bude sa tvoja otázka zameriavať na detstvo, alebo na dobu, odkedy si začal točiť?“

Knihu poňal ako koncept „Behind the scenes“, ktoré opisujú jeho začiatky na YouTube. Opisuje, ako vyzerá z jeho pohľadu pridávanie videí a ostatné veci, ktoré budú všetkých fanúšikov zaujímať. V knihe sú zachytené štyri roky, ktoré sa venujú výlučne iba YouTubu.

Horizon33_2015 11 10_13 23 49.png
www.youtube.com

GoGo prezradil nechtiac aj novinku, ktorú mala zrejme ostať ešte istý čas v tajnosti. Plánuje natáčať vlastnú šou, do ktorej si bude pozývať zaujímavých hostí. Chce spovedať celebrity, ako napríklad Rytmusa či Sajfu, o ktorých bude rozhodne záujem. Prvý diel svojej šou plánuje natáčať už tento víkend a všetky potrebné informácie sa dozvieme v pravý čas.

Horizon33_2015 11 10_14 6 28.png
www.youtube.com

Otázka o tom, či bude ešte točiť špeciálne video k milión odberateľom s Tomášom Klusom ho dosť pobavila. GoGo totiž ani v jednom zo svojich videí meno Tomáš Klus rozhodne nespomínal.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 10. novembra 2015Zdroj www.youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: