Herečky z Priateľov oživili úspešný seriál! Objavili sa v špeciálnej epizóde!

Zdieľať
Horizon33_2014-8-29_9-4-7

Ak si si myslel, že Priatelia sa už pred rokmi skončili, máme pre teba prekvapenie! Americké herečky Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisa Kudrow si po prvý raz spoločne zopakovali úlohy, ktoré v tomto populárnom seriáli.

Herečky sa stretli v televíznej relácii Jimmy Kimmel Live. Moderátor Jimmy Kimmel si túto scénku prichystal ako prekvapenie pre Jennifer Aniston, ktorá bola hostkou jeho večernej talkšou.

Horizon33_2014-8-29_9-4-16

Kimmel počas rozhovoru s Jennifer priznal, že bol vždy veľkým fanúšikom známeho sitkomu, v ktorom herečka hrala Rachel Greenovej. „Zbožňoval som ten seriál až tak, že som napísal fanúšikovský scenár jednej epizódy,“ pokračoval zabávač, ktorý zároveň vysvetlil, že v napísanej epizóde zastupuje Rossa Gellera. Následne vyzval 45-ročnú herečku, aby si s ním scénku zahrala.

Okrem scenára však Kimmel pripravil aj repliku pôvodnej scény – do detailu presnú kópiu kuchyne z bytu Monicy Gellerovej. „Jej vyrobenie ma stálo 80-tisíc dolárov,“ zavtipkoval Kimmel. Po chvíli čítania scenára sa k Rachel a Rossovi pripojili aj spomínané Courteney Cox a predstaviteľka Phoebe Buffay, Lisa Kudrow.

Chcel by si, aby sa obnovilo nakrúcanie úspešného seriálu Priatelia alebo by to už nebolo ono? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom