Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hoci 11-ročné dievča trpí vzácnou chorobu, natáča videá o kráse. Čo na to poviete?

876673_w650.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak sa stretneme s chorobu, ktorá značne ovplyvňuje náš život, je to často pre nás katastrofa. Ale pozrite sa, ako sa s tým vysporiadala táto mladá dievčina.

Nikki Lily je krása bloggerka s viac ako 34.000 followermi a 2 miliónmi zhliadnutí na YouTube. Ale toto 11-ročné dievča má zriedkavé ochorenie, ktoré postihuje žily v tvári. Dostáva čoraz väčšiu pozornosť za jej inšpiratívne videá a nákazlivé pozitivity.

Aj napriek svojej chorobe natáča videá o kráse.

Dievca1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nikki je krása bloggerka s jedným rozdielom. Má vzácne ochorenie, ktoré spôsobuje abnormálne spojenia medzi tepnami a žilami, čo vedie k extrémnemu opuchu na Nikkinej tvári. V súčasnej dobe neexistuje žiadny liek na toto ochorenie, ale ani to nezastavilo Nikki v tom, aby na svoju krásu poukázala vo výukových videách a získavaní fanúšikov.

Proti svojej chorobe statočne bojuje.

Dievca.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nielen, že je Nikki nádherná, ale je aj múdra. Natočila tiež niekoľko videí, kde vysvetľuje svojim divákom, čo jej zdravotný stav pre ňu znamená. Hovorí: „Vy môže byť buď negatívni, a neužívať si život alebo môžete byť pozitívni a blokovať všetky negativity a žiť krásny, zdravý, šťastný a radostný život.“ Nikki má tiež svoju vlastnú charitu „motýľ AVM“, kde sa nazbieralo už cez 160.000 libier pre dobrú vec.

Nikki napriek chorobe odhaľuje svoju krásu na videách!

Celému svetu vysvetľuje, čo pre ňu jej choroba znamená!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 17. augusta 2016Zdroj www.sofeminine.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: