Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrôzostrašné príbehy žien, ktoré túžili po dieťati Časť 1.

C.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Dieťa, ktoré je unesené, patrí medzi najhoršie nočné mory rodičov, o to je to horšie, ak sú unesené deti úplne bezbranné. Niektorí ľudia sú ochotní urobiť čokoľvek pre to, aby mali dieťa. Pripravili sme si sériu hrôzostrašných príbehov žien, ktoré zúfalo túžili po dieťati. Ich túžba ich dohnala až k tomu, že uniesli tehotné ženy, „otvorili“ ich a dieťa vytiahli. Bohužiaľ, táto chorobná túžba žien mala za následok smrť pre tehotné ženy, ale aj pre deti.

Dynel Lane

Dynel Lane sa nikdy nedostala psychicky zo straty svojho syna, ktorý sa utopil. Zúfalo túžila po dieťati a tak začala predstierať tehotenstvo. Lane nalákala jednu tehotnú ženu na inzerát, s tým, že predáva detské oblečenie. Tehotnú ženu dotiahla do suterénu, kde ju omráčila lampou a jej dieťa jej vybrala z brucha. Keď sa vrátil jej priateľ domov, povedala mu, že potratila. V nemocnici odmietla vyšetrenie, tvrdila len, že potratila. Zranenej žene sa podarilo prebrať a dostať sa do nemocnice napriek tomu, že stratila asi polovicu krvi. Lane bola zatknutá a odsúdená na 100 rokov väzenia.

A.jpg
listverse.com

Ashleigh Wade

Ashleigh Wade povedala svojej rodine, jej priateľom a jej priateľovi, že je tehotná. Avšak nebola. Ukradla ultrazvukové fotografie z webových stránok a prostredníctvom sociálnej siete sa spojila s priateľkou z detstva Angelikque Suttonovej, ktorá bola naozaj tehotná. Keď sa po čase stretli, tak Wade neváhala a bodla ju asi 50-krát, s veľkou opatrnosťou, aby sa vyhla bruchu. Podarilo sa jej dostať dieťa z tela už mŕtvej ženy a zavolala svojho priateľa s tým, že porodila, a že ženu zabila v sebaobrane. Avšak jej čin a vražda sa neskôr preukázali a bola odsúdená. V tomto prípade však dieťa tento ohavný čin prežilo.

B.jpg
listverse.com

Pamela Causey-Fregia

Pamela Causey-Fregia sa zúfalo snažila zastaviť svojho manžela, aby odišiel. Tvrdila, že je tehotná a ukázala mu falošný tehotenský test. Napriek tomu jej neveril a odišiel. Posielala mu však falošné sonogramy, no po mesiacoch fingovaného tehotenstva potrebovala dieťa. V nemocnici si vyhliadla jednu tehotnú ženu, ktorú k sebe nalákala s tým, že jej daruje detské oblečenie zadarmo. Zabila ju hneď pri príchode k nej domov, no nepodarilo sa jej dieťa z nej dostať, a tak strávila niekoľko dní spaľovaním tela tehotnej ženy v záhrade. Po štyroch rokoch jej bola táto vražda dokázaná a bola odsúdená.

C.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 9. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: