Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrôzostrašné príbehy žien, ktoré túžili po dieťati Časť 2.

D.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Dieťa, ktoré je unesené, patrí medzi najhoršie nočné mory rodičov, o to je to horšie, ak sú unesené deti úplne bezbranné. Niektorí ľudia sú ochotní urobiť čokoľvek pre to, aby mali dieťa. Pripravili sme si sériu hrôzostrašných príbehov žien, ktoré zúfalo túžili po dieťati. Ich túžba ich dohnala až k tomu, že uniesli tehotné ženy, „otvorili“ ich a dieťa vytiahli. Bohužiaľ, táto chorobná túžba žien mala za následok smrť pre tehotné ženy, ale aj pre deti.

Kathy Coy

Kathy Coy bola posadnutá tehotenstvom. Falšovala niekoľko tehotenstiev a dlhé roky sledovala tehotné ženy. Dokonca bola tak zúfalá, že žiadala svoje dve maloleté deti, aby jej pomohli s únosom nejakej tehotnej ženy, samozrejme odmietli. Na Facebooku sa jej podarilo spojiť s jednou tehotnou ženou a dohodli sa, že pôjdu spolu na nákup detského oblečenia. Po tom ako k nej tehotná žena nastúpila do auta, použila na ňu Coy paralyzér, a podrezala jej zápästie a hrdlo. Dieťa vytiahla z brucha. Po príchode domov tvrdila, že práve porodila. V nemocnici si však všimli to, že dieťa nemohlo byť porodené ňou, a tak zavolali políciu. Pod tlakom polície sa k všetkému priznala a bola odsúdená na život vo väzení.

D.jpg
listverse.com

Julie Corey

Julie Corey nepovedala nikomu, že zabila svoj 30-týždňový plod. Predstierala, že je stále tehotná. O pár mesiacov neskôr pozvala svoju tehotnú susedku k sebe. Tam ju uškrtila káblom. Telo nakrájala a dieťa z neho vybrala. Potom zavolala priateľovi, že jej odtiekla plodová voda. Ten nebol doma, a tak veril všetkému, čo mu povedala. Po čase sa presťahovali do iného štátu, no vyšlo najavo, že Corey nikdy nebola v nemocnici, tak ako to hovorila svojmu priateľovi. Bola zatknutá a odsúdená na trest odňatia slobody.

E.jpg
listverse.com

Korena Robertsová

Korena Robertsová bola posadnutá tým, že chce mať dieťa a rozhodla sa falošne otehotnieť. Povedala svojmu priateľovi a ich rodinám, že očakávajú dvojčatá. Roberts nakúpila detské predmety a potom sa rozhodla nájsť dieťa. Stretla sa s viacerými potenciálnymi matkami. Nakoniec sa stretla s Heather Snively, ktorá bola v ôsmom mesiaci. Roberts túto tehotnú ženu udrela policajným obuškom do hlavy 15 až 30 krát. Použila holiaci strojček, aby otvorila Snivelyho brucho a vytiahla dieťa. Telo mŕtvej ženy ukryla do koberca a schovala v pivnici. Dieťa bolo tiež mŕtve, a tak ich priateľ odviezol do nemocnice. Tam lekári zistili, že Roberts tehotná nebola a zavolali políciu. Bola odsúdená na život vo väzení bez možnosti prepustenia.

F.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 11. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: