Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrôzostrašné príbehy žien, ktoré túžili po dieťati Časť 3.

J.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com

Dieťa, ktoré je unesené, patrí medzi najhoršie nočné mory rodičov, o to je to horšie, ak sú unesené deti úplne bezbranné. Niektorí ľudia sú ochotní urobiť čokoľvek pre to, aby mali dieťa. Pripravili sme si sériu hrôzostrašných príbehov žien, ktoré zúfalo túžili po dieťati. Ich túžba ich dohnala až k tomu, že uniesli tehotné ženy, „otvorili“ ich a dieťa vytiahli. Bohužiaľ, táto chorobná túžba žien mala za následok smrť pre tehotné ženy, ale aj pre deti.

Loretta Cooke

Loretta Cooke povedala každému, že je tehotná, no nebola. Vzala si dokonca materskú dovolenku a pripravovala sa na príchod bábätka. Ona však potrebovala dieťa, a tak nalákala na detské oblečenie tehotnú ženu. V dome ju Cooke zviazala a z brucha vybrala dieťa. Po tomto ohavnom čine však Cooke akoby vôbec nevnímala, čo urobila a šla si ľahnúť. O pár hodín prišla rodina tehotnej ženy, ktorá v dome našla jej telo a dieťa. Cooke tvrdila, že si na túto udalosť nespomína, no psychológovia ju preskúmali a rozhodli, že neexistujú žiadne dôkazy o duševnej chorobe. Bola odsúdená na život vo väzení.

H.jpg
listverse.com

Zandile Makulana

Keď mala Zandile Makulana 16 rokov, jej chudobná rodina ju vymenila za nejaké hnotmé veci. V novej rodine ju týrali, zneužívali a niekoľkokrát potratila. Podarilo sa jej po čase utiecť a nájsť si priateľa. Rozhodla sa, že chce otehotnieť, aby ju neopustil, no nedarilo sa jej to. Vyhliadla si tehotnú ženu, ktorú zabila a dieťa z nej vybrala. Avšak kým s ním prišla domov k priateľovi, dieťa bolo mŕtve a tak ich vzal rýchlo do nemocnice. Jej plán však pokračoval a chcela toto mŕtve dieťa v nemocnici vymeniť. V nemocnici však prišli na to, že Makulana nebola nikdy tehotná a bola zatknutá.

I.jpg
listverse.com

Veronica Deramous

Veronica Deramous sa stretla s jednou tehotnou ženou v útulku a sľúbila jej nejaké tehotenské veci pre dieťatko. Po príchode do jej domu tehotnú ženu udrela niekoľkokrát do hlavy a zviazala ju. Táto žena však chcela získať dieťa z brucha tehotnej ženy, ktorá bola ešte stále nažive. Deramous sa však dieťa nepodarilo dostať a tak ušla. Tehotnej a zranenej žene sa podarilo zavolať na políciu a bola prevezená do nemocnice. Tento ohavný čin však skončil tak, že žena aj s dieťatom prežili a Deramous bola usvedčená z pokusu o vraždu a bola odsúdená na 25 rokov väzenia.

J.jpg
listverse.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 13. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o