Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #184: Ako žijú Beckhamovci?

insta184
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dnes zistíš, ako láme srdcia dievčat Dwayne Johnson, prečo je Taylor Swift nebezpečná a koho má doma Kate Hudson!

Kesha udržiava v nedeľu županovú kultúru a myslíme, že v tomto prípade  s nasledovníkmi problém nebude.  :-D

nite ?

A photo posted by Kesha (@iiswhoiis) on

Na frajera Jessie J nesiahaj, lebo dostaneš! Podľa výrazu jej frajera máme horúci tip, kto je v ich vzťahu dominantný.  *pardon*

They think they know baby…

A photo posted by Jessie J (@isthatjessiej) on

Sam Smith sa zvalil do postele oblečený. Cvičenie mu dáva zabrať.  :-)

My 'I'm deliriously tired but gotta beat jet lag' face

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

Zdá sa, že medzi Beckhamovcami to stále iskrí. Victoria a David  sú skrátka v pohode!  *good*

Best birthday! So much fun x vb

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Taylor Swift ťa stále vidí! Aj keď si myslíš, že oči jej odstrihli… *blum*

Record Store Day:)

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Miley Cyrus zablúdila na nefajčiarske miesto. Stavíme sa, že odtiaľ hneď aj rýchlo zmizla.  *acute*

Yeah right.

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Becky G sa posadila na odstavenú motorku a cítila sa cool. Počkaj, kým príde šofér, to bude jazda!  *wacko*

I felt pretty cool.

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Hoci Kate Hudson stále vyzerá ako nevinná slobodná žienka, doma má už dve sladké deti.  *good*

Best birthday present ever! #MorningCuddle ??

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Dwayne Johnson je tvrdý chlapík len naoko, ženy láme na gitaru.  *acute*

Kylie Minogue trénuje pózy do letného katalógu. Ktovie, či takto presvedčí potenciálne zákazníčky.  :-D

SeanySean and I practicing our Summer catalogue poses….! ??

A photo posted by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Reese Witherspoon zase niekam letí. Tak teda, šťastnú cestu!  :-)

Get ready, World for #HotPursuit! @sofiavergara and I are coming for you!! ?✈️??

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na Najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 19. apríla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: