Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #256: Demi Lovato v náručí svojej lásky!

256
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Čo mali dnes na programe svetoznáme hviezdičky? Poď sa s nami pozrieť prostredníctvom ich instagramových fotografií. 

Ktovie, či by Kendall Jenner inšpirovala Andyho Warhola rovnako ako Marilyn Monroe.  *acute*

Warhol

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Ariana Grande si užíva tajomstvá uličiek Ríma.  *good*

roman holiday @tywrent

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Madonna vyzerá dosť zničene. Čudujeme sa, že pri svojom „mladom imidži“ zverejnila takúto fotku.  *pardon*

Somedays never end! 50 Shades of grey dressing room!……..?? ❤️#rebelhearttour

A photo posted by Madonna (@madonna) on

Keď máš pri sebe spriaznenú dušu, obetuješ pre ňu všetko. Že by našla Demi Lovato toho pravého?  :-)

My love… Always supporting me on set… At 4 am even if he has to get up to work at 8.. ❤️❤️❤️

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

Lucy Hale si užívala slniečko a okoloidúci zase pohľady na jej postavu.  *good*

???

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Kim Kardashian sa v poslednej dobe nejako odmlčala. Všetko v poriadku?  (:unknw:)

?

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Lily Allen sa vlajku namierenú proti Kanyemu Westovi snažila upraviť na pro-westovú. Ktovie, či to po jeho výkone neoľutovala. Na druhej strane umelci by mali držať spolu!  (:yes:)

Cara Delevingne nepotrebuje hrať formu. Keď prší, treba si natiahnuť na seba všetko, čo je po ruke.  *acute*

Yumnmmmmmy @piccalillicaff #Glastonbury

A photo posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Katherine Heigl si aj ku koňom berie perlový náhrdelník. Práva dáma.   (:cool:)

Hanging out with gorgeous miracle foal Angel at the @HWAC.

A photo posted by Katherine Heigl (@katherineheigl) on

Jay-Z s malou Blue-Ivy. Magický moment otca s dcérou na pozadí rozprávkovo modrej oblohy.  *good*

Baby, I paint the sky blue. #GLORY

A photo posted by Jay Z (@shawn.carter) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk. Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 1. júla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: