Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #260: Ellie Goulding bez hviezdneho prachu, spoznáš ju na fotke?

260
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Americké celebrity si včera užívali deň, kedy nie je trápne obliecť sa od hlavy po päty do americkej vlajky. Ktorá hviezda poňala nový dress code najgýčovejšie? :P

Kim Kardashian vykúpila všetko, kde bol, čo i len náznak americkej vlajky. Ľadvinku by mala nosiť častejšie.  :-D

Happy 4th of July!!! ????

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Na Miley Cyrus však nemala… Najgýčovejšia párty roka začína! *blum*

@katyweaver ❤️??❤️??❤️??

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Jessica Simpson to poňala vo veľkom štýle.  *good*

Happy 4th

A photo posted by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Lucy Hale to poňala skromnejšie. Cez tie okuliare asi veľa nevidí.  *pardon*

Happy 4th everyone ! Be safe ! ????

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Ed Sheeran zapojil trochu kreativity. Nosičkou vlajky sa stala Taylor Swift.  :-D

When Ed shows up in a red coat for the 4th of July because he just can't let it go. @teddysphotos

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Ashley Tisdale vytiahla „USA“ mikinu. Veď každý pochopil… *blum*

It's a party in the USA ? Happy July 4th!

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Justin Bieber je jednoducho neodolateľný. Alebo nie?   *cool*

John Legend si užíva s manželkou Florenciu. To musí byť rozprávkový výlet!  *yes*

Florence!

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

Ellie Goulding sme skoro ani nespoznali. V takomto „obyčajnom“ outfite vyzerá, ako bežné slovenské dievča. Chlapci, teraz už viete, že každá môže byť ako hviezda.  *blum*

Oh hey guys

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Tina upozorňuje na pekné miesta, my na jej peknú rodinku. Potetovaný otecko Separ vyzerá ako telesný strážca svojej princeznej. A vlastne to tak aj trochu je.  :-)

tak vela peknych miest je v okoli Kosic,ze sme nevedeli,kam skor ? #MojWuTang #LeoFoti #PlusDapta

A photo posted by Kmeťova/Leova/Aničkina (@tinaslovakia) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk. Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 5. júla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: