Ich smrť bolí nielen fanúšikov, ale aj filmárov a producentov! 5 hercov, ktorí zomreli počas natáčania

Zdieľať
herci smrt natacanie

Paul Walker práve nakrúcal siedmy diel Rýchlo a zbesilo. Zomrel 30. novembra počas autonehody, no produkcia stále nevie, ako zakomponuje jeho smrť do filmu.

Jednou z možností je napríklad herca digitálne do snímky dorobiť.

Paul Walker
Paul Walker zomrel počas nakrúcania siedmej časti Rýchlo a zbesilo

Brandon Lee, syn Brucea Leeho, zomrel po tom, čo ho zasiahla guľka zo zbrane, v ktorej mal byť slepý náboj. Celý incident nebol dodnes vyšetrený a považuje sa za nešťastnú náhodu. Smrť Brandona Lee bola dokonca natočená na kamere a je ukrytá.

Obit Carradine
Brandon Lee (vľavo) prišiel o život počas nakrúcania snímky Vrana Foto: www.imgur.com

Herec Cory Monteith hral v seriáli Glee postavu furbalistu Finna Hudsona. Herec to však prehnal s drogami, konkrétne s heroínom, ktorý v kombinácii s alkoholom spôsobil jeho smrť.

cory montheith
Herec Cory Monteith hral v seriáli Glee Foto: www.imgur.com

Heath Ledger zomrel počas nakrúcania filmu Imaginárium Dr. Parnassa. Jeho netradičný scenár umožňoval, aby jeho rolu dohrali traja iní herci – Jude Law, Colin Farrell a Johnny Depp, kterí mu týmto vzdali hold a svoje honoráre venovali Heathovej dcérke. Hercova smrť bola údajne nešťastnou náhodou.

Heath Ledger
Heath Ledger zomrel počas natáčania filmu Imaginárium Dr. Parnassa SITA/AP

Legenárny Bruce Lee (otec Brandona Leeho) zomrel počas nakrúcania filmu s názvom Hra smrti. Príčinou jeho úmrtia bol opuch mozgu a jeho rola bola preobsadená. Lee bol na návšteve u svojej hereckej kolegyni, keď sa začal sťažovať na bolesť hlavy. Herečka mu preto dala „Equagesic“, ktorý obsahoval aspirín a uvoľňovač svalstva. Navečer si šiel Bruce zdriemnuť, keď sa však nebudil k prichádzajúcemu času večere, režisér Chow prišiel do jeho apartmánu a chcel Leeho zobudiť. Bruce však nereagoval a zomrel počas prevozu do nemocnice.

Bruce Lee
Legendárny Bruce Lee

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom