Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ich smrť bolí nielen fanúšikov, ale aj filmárov a producentov! 5 hercov, ktorí zomreli počas natáčania

herci smrt natacanie
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Paul Walker práve nakrúcal siedmy diel Rýchlo a zbesilo. Zomrel 30. novembra počas autonehody, no produkcia stále nevie, ako zakomponuje jeho smrť do filmu.

Jednou z možností je napríklad herca digitálne do snímky dorobiť.

Paul Walker
Paul Walker zomrel počas nakrúcania siedmej časti Rýchlo a zbesilo

Brandon Lee, syn Brucea Leeho, zomrel po tom, čo ho zasiahla guľka zo zbrane, v ktorej mal byť slepý náboj. Celý incident nebol dodnes vyšetrený a považuje sa za nešťastnú náhodu. Smrť Brandona Lee bola dokonca natočená na kamere a je ukrytá.

Obit Carradine
Brandon Lee (vľavo) prišiel o život počas nakrúcania snímky VranaFoto: www.imgur.com

Herec Cory Monteith hral v seriáli Glee postavu furbalistu Finna Hudsona. Herec to však prehnal s drogami, konkrétne s heroínom, ktorý v kombinácii s alkoholom spôsobil jeho smrť.

cory montheith
Herec Cory Monteith hral v seriáli GleeFoto: www.imgur.com

Heath Ledger zomrel počas nakrúcania filmu Imaginárium Dr. Parnassa. Jeho netradičný scenár umožňoval, aby jeho rolu dohrali traja iní herci – Jude Law, Colin Farrell a Johnny Depp, kterí mu týmto vzdali hold a svoje honoráre venovali Heathovej dcérke. Hercova smrť bola údajne nešťastnou náhodou.

Heath Ledger
Heath Ledger zomrel počas natáčania filmu Imaginárium Dr. ParnassaSITA/AP

Legenárny Bruce Lee (otec Brandona Leeho) zomrel počas nakrúcania filmu s názvom Hra smrti. Príčinou jeho úmrtia bol opuch mozgu a jeho rola bola preobsadená. Lee bol na návšteve u svojej hereckej kolegyni, keď sa začal sťažovať na bolesť hlavy. Herečka mu preto dala „Equagesic“, ktorý obsahoval aspirín a uvoľňovač svalstva. Navečer si šiel Bruce zdriemnuť, keď sa však nebudil k prichádzajúcemu času večere, režisér Chow prišiel do jeho apartmánu a chcel Leeho zobudiť. Bruce však nereagoval a zomrel počas prevozu do nemocnice.

Bruce Lee
Legendárny Bruce Lee
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 9. decembra 2013Zdroj extra.cz, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: