Iggy Azalea sa rozvádza! Jej údajný manžel podal žiadosť na súd!

Zdieľať
Iggy Azalea
Iggy Azalea arrives at the Vevo Certified SuperFanFest Live Concert at the Barker Hangar on Wednesday, Oct. 8, 2014, in Santa Monica, Calif. (Photo by Paul A. Hebert/Invision/AP)

Hefe Wine tvrdí, že austrálska rapperka Iggy Azalea je jeho manželka. Na texaský súd podal žiadosť o rozvod s návrhom, aby umelkyňa prestala obchodovať s majetkom, ktorý mala nadobudnúť počas ich „manželstva“.

Tento muž sa odvoláva na zákon, podľa ktorého manželmi môžu byť aj ľudia, ktorí žijú spolu pod jednou strechou dlhší čas a oslovujú sa manžel a manželka. Vraví, že v takomto vzťahu údajne žili od roku 2008 až do roku 2013. Iggy však popiera akékoľvek tvrdenia, že Hefe, známy aj ako Maurice Williams, je jej manželom. Podľa jej hovorcu ide len o zúfalý čin, ktorým sa snaží muž dostať len k jej peniazom.

Horizon33_2014-10-10_17-42-1

Dvadsaťštyriročná Iggy je rodáčkou zo Sydney. V šestnástich sa presťahovala do USA a snažila sa preraziť na hudobnej scéne. V roku 2012 vydala prvú EP nahrávku Glory a o dva roky neskôr debutovala so štúdiovkou The New Classic. Jej singel Fancy vyhlásil magazín Billboard za pieseň roka. V súčasnosti boduje Iggy spolu s Jennifer Lopezs hitom Booty.

Myslíš si, že muž, ktorý sa vydáva za manžela Iggy, klame?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom