To je ale šupa! Slovenská moderátorka predviedla nadupaný dekolt a...Veď vyzerá ako Jennifer Lopez

Zdieľať
Adriana Poláková
Adriana Poláková www.instagram.com

Bola za poriadnu sexicu. Slovenská moderátorka Adriana Poláková je poväčšinou oblečená decentne, pretože moderuje rannú šou Markízy Teleráno. Tam sa preto v prehnane sexy outfitoch ukazovať nemôže. To však neplatí, ak sa vyberie na nejakú párty.

Keďže sa začína sezóna vianočných večierkov, jeden taký mala minulý piatok aj najsledovanejšia televízia. Markizáci oslavovali v bratislavskom podniku Harley Davidson a Poláková sa predviedla v zrejme najsexy outfite, ktorý v ten večer na večierku bol. Dlhé čierne sako, vykúkajúca podprsenka, dokonalý účes a makeup a vysoké čižmy. Pri pohľade sa sympatickú brunetku by zrejme len málokto hľada žienku domácu v zástere. Aj takto sa totiž občas v Teleráne Poláková objaví. Párty Markízy však bol iný prípad.

Ako sme sa navyše dozvedeli, o vizáž sa jej postarala momentálne jedna z najlepších makeupartistiek na Slovensku Lucia Lussi Šenková, ktorá z Adriany urobila sexicu na nepoznanie. Pri pohľade na dlhé vlasy v ulízanom cope vyzerala takmer ako americká speváčka a herečka Jennifer Lopez.

Páči sa Vám Adriana Poláková v sexi outfite?

Adriana Poláková
Adriana Poláková www.instagram.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom