Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Insta stories začínajú po novom citoslovciami napodobňujúcimi víchor. Toto sú najvtipnejšie reakcie na konflikt

Ilustrak.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Hádka je pravdepodobne ukončená. Vzťahy medzi Expl0m a Gogom sa zrejme nijako nezlepšia. Ale to, čo vás pobaví, sú reakcie nezainteresovaných ľudí.

Lukáš Frlajs: ,,Cssssssss. Je sedem hodín, ešte stále nevstávam, ešte stále makáme. Desať rokov v práci a 20hodín za compom. Máme hemeroidy.“

Foto: www.imgur.com

Český youtuber Vláďa: ,,Cssssss. Poslednú dobu som zaregistroval nejaké beefy medzi Pil C a Gogom a niečo tam mala aj Moma. Mám právo sa  k tomu vyjadriť. Ale to, čo teraz proste riešim a čo ma najviac štve, je  že ja neviem čo si dám. Akože čo budem jesť ? Už sú 3 hodiny poobede a neviem čo si dám k obedu!! Štve ma to !!!!!“

Foto: www.imgur.com

Expl0ited s Momou si spolu otvárali Kinder vajíčka, kde hľadali postavičky podobné ,,Bobovi“. Expl0ited má obrázok ,,Boba“ aj ako ilustračnú fotografiu na Instagrame.

Foto: www.imgur.com

Gogo na chvíľu prestal úplne reagovať na všetky  Expl0ve a Momine vyjadrenia. Miesto toho si užíval svoj výlet v Česku, kde bol navštíviť MenT-a. Po návrate domov pridal fotku na Instagram, ktorého popis vás dostane.

Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 16. marca 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: