Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcel by si navštíviť Bali ? Gogo ti ukáže, čo všetko sa ti na takej dovolenke môže stať

Gogo.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Gogo a Lucypug sa nedávno vrátili z rozprávkovej dovolenky. Obaja si poriadne oddýchli  a teraz ti prinášajú vlogy, ktoré ťa prenesú na toto krásne miesto. Objavuj s nimi :)

V prvom vlogu Gogo zostrihal ich prvé zážitky z výletu. Hneď po príchode na Bali, si vyskúšal bazén a spoločne s priateľmi sa tešili z ich šťastného príchodu. Čo však objavili na druhý deň?

www.youtube.com

Prechod pre chodcov sa nekončil žiadnym chodníkom. Dopravná premávka bola rušnejšia, ako by youtuberi čakali. Gogo dokonca priznal, že by si na tieto cesty veľmi netrúfal.

www.youtube.com
www.youtube.com

A jedlo na Bali? Títo návštevníci veľmi nadšení neboli. Výška sumy rozhodne nezodpovedala výške kvality jedla ani drinkov.

www.youtube.com

Deň zakončili návštevou podniku  a hoci sa Dano snažil nechovať vo vlogu negatívne, jeho nespokojnosť so službami klubu bola očividná. Keď si myslel, že horšie to už ani nebude, počasie mu to rýchlo spočítalo v podobe nespútanej búrky. Nasledoval aj výpadok elektriny.

www.youtube.com

Napriek všetkým nevýhodám prvého dňa Gogo vyjadril vďačnosť za to, že môže byť na Bali. Dúfajme, že ďalšie dovolenkové vlogy budú o niečo pozitívnejšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 5. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: