Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Internet vydesilo strašidelné video s prekliatou bábikou! Pozri si ho len na vlastné riziko!

Horizon33_2015-4-28_10-37-26
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kliatby sú staré ako svet sám. Majú byť strašnou neviditeľnou zbraňou, ktorá bez ľútosti zabíja nič netušiace obete. Na internete sa v posledných dňoch šíri video s bábikou, ktorá by iste potešila deti alebo zberateľov suvenírov. Bábika Peggy však má na internete cez fotky a videá spôsobovať ľuďom strašné bolesti. Ide len o mýtus alebo niekto skutočne priniesol desivú kliatbu do sveta sociálnych sietí?

Internetom sa šíri desivý príbeh. Istá žena z Veľkej Británie si kúpila prekrásnu bábiku menom Peggy. Čoskoro ju začali trápiť nočné mory. Zalieval ju horúci pot a celá sa triasla. Po pár týždňoch si svoje utrpenie spojila práve so záhadnou bábikou. Zašla za kňazom, no jeho pomoc nepriniesla žiadne zlepšenie. V septembri 2014 žena ochorela a začala trpieť halucináciami. Keď sa vyliečila, rozhodla sa bábiky za každú cenu zbaviť.

Na internete objavila vyšetrovateľku paranormálnych javov, Jayne Harrisovú. Zaoberá sa aj skúmaním prekliatych bábik. Na sociálnej sieti založila skupinu, ktorá má viac než 13 tisíc fanúšikov. Tu Jayne a jej pracovný tím uverejňuje fotky a videá z aktuálnych vyšetrovaní.

Zanedlho potom, čo zverejnili video a fotografie tajuplnej bábiky Peggy, začali Jayne kontaktovať ľudia z celého sveta, ktorí tvrdia, že sa stali obeťou prekliatia desivej bábiky. „Väčšinou sa nám sťažovali na záhadné bolesti hlavy, či prudké zmeny izbovej teploty potom, čo zhliadli fotky s bábikou Peggy,“ povedala pre britský denník Daily Mail Jayne Harrisová.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PHk44smoO_c
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Z nevinného vyšetrovania sa stal veľký paranormálny prípad po tom, čo vyšetrovacia skupina zverejnila video s údajne prekliatou bábikou. „Zozbierali sme už viac než 80 podnetov od ľudí, ktorí tvrdia, že po zhliadnutí videa trpia bolesťami v hrudníku, pulzujúcimi bolesťami hlavy, úzkosťami a migrénami,“ dodala Jayne.

Video sa stalo virálnou senzáciou a na sociálnej sieti ho zdieľajú tisíce ľudí. Istá žena tvrdí, že tajomná kliatba bábiky Peggy jej zabila milovaného kocúra. Ďalšia žena, ktorá trvá na zachovaní anonymity, Jayne napísala, že ju v marci postihol srdcový záchvat v aute, chvíľu po tom ako videla osudné video. „Ďalšia žena mi do správy napísala, že v momente keď sa pozerala na fotku, jej počítač zamrzol a teplota v izbe prudko klesla.“

Vyšetrovaním sa prišlo na to, že v 40-tych rokoch minulého storočia bábiku vlastnila žena z Londýna. V roku 1946 táto žena uvalila na Peggy desivú kliatbu, pretože nenávidela podobné bábiky a klaunov. Tesne potom zomrela na astmatický záchvat. „Množstvo paranormálnych médií nám pri vyšetrovaní tvrdilo, že bábika pochádza z obdobia holokaustu. Nechceme však vyniesť unáhlené závery a tak pôvod bábiky Peggy a možného prekliatia intenzívne skúmame,“ uzavrela Jayne Harrisová.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor MichalDátum 28. apríla 2015Zdroj www.dailymail.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: