Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bábika, ktorá v sebe skrývala temné tajomstvo, šírila v rodine strach! Prebýva v nej zlý duch?

Prekliatababikatitulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Príbehov o strašidelných bábikách je mnoho a častokrát sú aj inšpiráciou pre rôzne filmové spracovania. O podobnom prípade prekliatej bábiky sme sa mohli dopočuť aj v roku 2017. Debbie Merrick sa v júli 2017 rozhodla, že zájde do obchodu so starožitnosťami, kde ju oslovili tri bábiky, ktoré si aj následne kúpila. Jedna z bábik však nebola len tak obyčajná. Jej rodine spôsobila niekoľko problémov, spojených s paranormálnymi javmi. Čínska bábika, ktorá je odetá vo svadobných šatách a ktorú si Debbie kúpila, je podľa jej slov posadnutá zlovestnou bytosťou. Bábika si údajne žije svoj vlastný život a napĺňa ju, ak ľuďom znepríjemňuje život.

Bábika spôsobovala nielen strach, ale aj bolesť

Len pár dní na to, ako Debbie doniesla bábiky k sebe domov, sa v dome začali diať nevysvetliteľné udalosti. Bábiku uložila v jednej z izieb a o necelý týždeň, sa Cameron, manžel Debbie, ráno prebudil a zistil niečo veľmi znepokojujúce. Jeho nohy boli celé doráňané. Mal ich obsypané malými škrabancami. Vyzeralo to, ako škrabance od mačky, no rodina žiadnu mačku nevlastnila.

Https://www.youtube.com/watch?v=f8nN KG0UtM
Foto: www.imgur.com

Rany boli opuchnutá a Debbie, nech to znelo akokoľvek šialene, začala upodozrievať malú bábiku, ktorú priniesla domov len pred pár dňami. Novinárom povedala taktiež to, že v izbe, kde je uložená desivá bábika, sa veľmi často mení teplota, a to v takých intenzívnych rozdieloch až sa niekoľkokrát spustil požiarny alarm.

Https://www.youtube.com/watch?v=f8nN KG0UtM
Foto: www.imgur.com

Okrem toho sa Debbie veľakrát snívalo, že sa bábika samovoľne prechádza po dome. Častokrát počuje z chodby kroky a domnienku, že ide o jej dcéru, stále zavrhne, pretože ju nájde spať hlbokým spánkom vo svojej izbe.

Https://www.youtube.com/watch?v=f8nN KG0UtM
Foto: www.imgur.com

Už toho mala dosť

Jej muž Cameron si napriek všetkému myslí, že za to môže niečo iné a snaží sa tieto záhady vysvetliť nejakým racionálnym spôsobom. Debbie je práve naopak presvedčená, že v čínskej bábike sídli zlomyseľný démon. Keď ju ukázala svojej kamarátke, ktorá má dar silného psychického cítenia, tá sa hračky okamžite zľakla a vykríkla, že je v nej niečo zlé. Debbie začala celá táto situácia liezť na mozog, a preto sa rozhodla, že bábiku umiestni do záhradnej šopy, kde ju dala do plastovej škatule s mnohými ďalšími vecami. Keď na druhý deň škatuľu skontrolovala, zostala v šoku. Bábika nielen že zmenila polohu, ale dokonca bol jej náhrdelník, ktorý mala okolo krku obmotaný niekoľkokrát, odrazu dole.

Https://www.youtube.com/watch?v=f8nN KG0UtM
Foto: www.imgur.com

Od tohto momentu sa žena k bábike nepriblížila a dokonca sa rozhodla, že ju dá na predaj na Ebay. Nakoniec sa jej ju podarilo predať za neuveriteľných 866 libier. Manželia Debbie a Cameron sa dokonca rozhodli vyrozprávať svoje zážitky v britskej televíznej relácii This Morning. Bábika sa činila aj počas televízneho vysielania, keď sa z ničoho nič rozkolísala stolička, na ktorej sedela.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 22. februára 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: