Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čudesné príbehy o strašidelných bábikách Časť 3.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.19.29.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Aj napriek tomu, že strašidelné bábiky sú predovšetkým námetom na rôzne filmové spracovania hororov a filmov, ktoré nám majú naháňať strach, tak my sme pre vás pripravili sériu príbehov skutočných ľudí, ktorí majú svoj vlastný príbeh so strašidelnými bábikami. Máte aj vy radi svoje bábiky? Po týchto príbehoch to tak už možno nemusí byť.

Bábika Ruby

Príbeh o Ruby je o niečo viac smutný ako strašidelný. Ruby bola obľúbenou hračkou jedného dievčatka. Toto dievčatko bolo veľmi choré a nakoniec zomrelo s touto bábikou v náručí. Bábika nevyzerala veľmi roztomilo, a tak bola desiatky rokov odložená v suteréne rodiny a nakoniec skončila v Múzeu paranormálnych javov, kde sa začali diať zvláštne veci. Takmer polovica všetkých návštevníkov múzea začali Ruby hojdať v náručí, ako sa to robí s plačúcim dieťaťom. Keď si uvedomili, čo robia, tak boli šokovaní a nechápali, čo sa to s nimi deje. Predpokladá sa, že dievčatko, ktoré zomrelo, je nejako spojené s bábikou a snaží sa cez ňu dostať k svojej rodine.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.19.23.jpg
listverse.com

Miznúca bábika

V roku 2014 objavili miestni obyvatelia v Singapure niekde pri ceste zavesenú bábiku s previazanými očami. Špekulácie okamžite predpovedali, že bábika musí byť prekliata. Majiteľ tejto bábiky ju tam dal po tom, čo zistil, že sa sama od seba vie premiestňovať po dome, keď nebol doma. A vraj z miestnosti, kde bola počul často rozprávanie. Majiteľ bol tak vystrašený, že sa tejto bábiky chcel zbaviť. Odhodil ju pri ceste, no po pár dňoch táto bábika zmizla a dodnes sa nevie, kde je.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.19.29.jpg
listverse.com

Bábiky v Thajsku

V roku 2015 začalo v Thajsku čudné šialenstvo, pretože obyvatelia si začali kupovať strašidelné bábiky a starali sa o ne, ako keby boli ich skutočnými deťmi. Dokonca to prerástlo až do toho, že thajská spoločnosť Smile Airways sprístupnila lietadlá pre bábiky a povedala, že môžu mať svoje vlastné nápoje a občerstvenie. Reštaurácie tiež ponúkali jedlá pre bábiky v detských cenách. Bábiky sa stali súčasťou rodiny a majitelia nemali problém kupovať im drahé darčeky. Veľkou hnacou silou za šialenosťou bola potreba šťastia a viac peňazí v období hospodárskej nestability. Úrady dokonca vstúpili na jednom mieste, varujúc ľudí, aby si opatrne kupovali drahé bábiky, ak si ich skutočne nemohli dovoliť.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.19.33.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 19. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: