Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čudesné príbehy o strašidelných bábikách Časť 2.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.17.51.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Aj napriek tomu, že strašidelné bábiky sú predovšetkým námetom na rôzne filmové spracovania hororov a filmov, ktoré nám majú naháňať strach, tak my sme pre vás pripravili sériu príbehov skutočných ľudí, ktorí majú svoj vlastný príbeh so strašidelnými bábikami. Máte aj vy radi svoje bábiky? Po týchto príbehoch to tak už možno nemusí byť.

Bábika menom Sarita

Ivonne Nunez dostala pred pár rokmi od svojej neteri bábiku. Neskôr jej neter spáchala samovraždu a tak si ju Nunez nechala aj preto, že vraj sa bábika na jej neter trošku podobala. Odkedy však neter nebola medzi živými, tak sa začali diať čudné veci. Bábika začala hrať sama od seba, bez toho, aby sa jej niekto dotkol. Jej deti mali po tele z ničoho nič škrabance a modriny  a jedno z jej detí tvrdilo aj to, že bábika ju v noci sleduje. Deti sa jej chceli zbaviť, ale matka to odmieta, lebo jej pripomína zosnulú neter. Dodnes sa vraj hovorí, že duch jej neteri je ukrytý v tejto bábike a straší rodinu, ktorá sa k nej nesprávala veľmi pekne.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.17.40.jpg
listverse.com

Bábika Harold

V roku 2003 si jeden muž kúpil na blšom trhu starožitnú bábiku, ktorá ho zaujala už na prvý pohľad. Predajca mu však vyrozprával príbeh, ktorý je spojený s touto bábikou. Pár dní po tom ako ju kúpil svojej dcére, tak zomrela. Po jej smrti počul z jej izby rôzne spievanie a smiech, aj keď bola izba prázdna. Predajca tvrdil, že sa snažil bábiku spáliť, ale nikdy sa mu to nepodarilo. Nový majiteľ tejto bábiky najprv nechcel veriť príbehom, ktoré mu tento muž povedal. No po pár dňoch začal mať veľké migrény, začal počuť hlasy a smiech rovnako ako ten predajca. Dokonca zomrela aj jeho mačka. Čo myslíte, nechal si tento muž bábiku dodnes?

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.17.44.jpg
listverse.com

Bábika Peggy

V roku 2015 dostala paranormálna vyšetrovateľka Jayne Harris bábiku od páru, ktorý sa domnieval, že im spôsobuje zlé sny. Harris pozvala niekoľko médií do svojho domu, aby sa stretli s bábikou Peggy, a všetci súhlasili s tým, že Peggy bola posadnutá nepokojným duchom. Bábika vraj spôsobuje to, že ľudia majú nevoľnosti, bolesti hlavy a dokonca bolesti na hrudníku. Vyšetrovateľka prišla k záveru, že Peggy je obývaná dušou ženy spojenej s holokaustom, ktorá zomrela na problémy s dýchaním. Tiež sa uvádza, že ľudia, ktorí sa pozerajú na obrázky alebo videá Peggy online, zažívajú úzkostné záchvaty a fyzické choroby.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.17.51.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 17. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: