Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čudesné príbehy o strašidelných bábikách Časť 1.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.15.44.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Aj napriek tomu, že strašidelné bábiky sú predovšetkým námetom na rôzne filmové spracovania hororov a filmov, ktoré nám majú naháňať strach, tak my sme pre vás pripravili sériu príbehov skutočných ľudí, ktorí majú svoj vlastný príbeh so strašidelnými bábikami. Máte aj vy radi svoje bábiky? Po týchto príbehoch to tak už možno nemusí byť.

Bábika na obraze

Umelec William Stoneham sa v roku 1972 rozhodol použiť báseň, ktorú jeho žena napísala ako inšpiráciu pre svoju ďalšiu maľbu. Táto inšpirácia viedla k vytvoreniu hrozivej maľby, na ktorej je chlapec s morbídne vyzerajúcou bábikou. Poslední majitelia tejto maľby sa ju snažia predať, pretože ich malá dcéra tvrdí, že chlapec v noci vystupuje z obrazu, dokonca to zachytila aj kamera, ktorú umiestnili do miestnosti, kde obraz visel. Predajcovia tiež požiadali o požehnanie svojho domu akonáhle maľba zmizne. Ktovie, kde sa tento obraz nachádza v súčasnosti.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.15.44.jpg
listverse.com

100-ročná bábika Annabelle

V roku 2016 dostala 33-ročná Natalie Mellonová z Glasgowu 100-ročnú bábiku, ktorú našiel jej priateľ v podkroví rodičovského domu. Mellon miluje starožitnosti a aj keď sa jej zdala táto bábika tak trochu strašidelná, nechala si ju a rozhodla sa ju zo žartu nazvať Annabelle podľa bábiky z jedného hororu. Po tom ako ju však dostala, začali sa v jej dome diať čudné a strašidelné veci. Jej priatelia tvrdia, že počujú čudné zvuky vychádzajúce z miestnosti, kde bábika je a jej psy odmietajú do tej izby vstúpiť. Nechali by ste si takúto bábiku?

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.15.48.jpg
listverse.com

Strašidelný močiar s bábikami

V roku 2014 policajti objavili veľmi čudný nález. Niekto totiž vzal 21 porcelánových bábik a uviazal ich v miestnom močiari. Doteraz sa však nepodarilo zistiť, kto to urobil. Niektorí návštevníci vraj počuli nejaké hlasy a nárek z miest, kde tieto bábiky sú. Existuje aj legenda, v ktorej sa uvádza, že v močiari je duch matky, ktorý hľadá svoje stratené dieťa.

Sni mka obrazovky 2017 11 05 oa15.15.53.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 15. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: