Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Internetom koluje šokujúca fotografia dievčatka, ktoré si zahryzlo do svojho prvého úlovku.

Sok.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Otec so svojou dcérou radi lovia zver. Ale touto fotografiou zrejme už zašli priďaleko.

Lovec z Nového Zélandu sa dostal pod paľbu kritiky po tom, ako zverejnil na Facebooku fotku svojej 8-ročnej dcéry. Tá si na nej pochutnáva na svojom prvom úlovku a tento záber vyzerá dosť drsne.

Johny hovorí, že je hrdý otec a že jeho dcéra úspešne zastrelila mladého jeleňa. „Pozrite sa na moju malú ružovú ninja princeznú Chloe (8) so svojím prvým úlovkom mladého jeleňa,“ napísal Johny. Povedal, že Chloe si „odhryzla z jeho teplého chvejúceho sa srdca“, a zaslali fotografiu ako dôkaz. Tú zverejnila aj stránka na Facebooku podporujúca lovcov „NZ Woman Hunters“.

Veľmi veľa ľudí túto fotografiu kritizovalo.

Sok2.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Zverejnenie fotky na tejto stránke vyvolalo vlnu kritiky a desaťtisíce komentárov, ktorí hovoria, že Johnyho rodičovstvo a tzv. „hryzenie srdca“ bolo sadistické a psychopatické. Ale mnohí zase na druhú stranu a obranu Johnyho tvrdia, že hryzenie do srdca svojho prvého úlovku je starý lovecký rituál.

Dievčatko to neberie vôbec tragicky.

Sok2 – kopia.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

„Chloe a ja máme radi naše spoločné dobrodružstvá,“ povedal. „Chloe bola prvýkrát na lov so mnou, keď mala osem mesiacov.“  Johny povedal, že záporné komentáre ho vôbec neobťažujú a nerobí si z nich veľkú hlavu. „Ja by som citoval porekadlo,“ Levi sa nestarajú o názory oviec. „Chcela to urobiť, keď uvidela obraz svojho strýka ako hryzie srdce svojho prvého jeleňa.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. augusta 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: