Internetom koluje šokujúca fotografia dievčatka, ktoré si zahryzlo do svojho prvého úlovku.

Zdieľať
Sok.jpg

Otec so svojou dcérou radi lovia zver. Ale touto fotografiou zrejme už zašli priďaleko.

Lovec z Nového Zélandu sa dostal pod paľbu kritiky po tom, ako zverejnil na Facebooku fotku svojej 8-ročnej dcéry. Tá si na nej pochutnáva na svojom prvom úlovku a tento záber vyzerá dosť drsne.

Johny hovorí, že je hrdý otec a že jeho dcéra úspešne zastrelila mladého jeleňa. „Pozrite sa na moju malú ružovú ninja princeznú Chloe (8) so svojím prvým úlovkom mladého jeleňa,“ napísal Johny. Povedal, že Chloe si „odhryzla z jeho teplého chvejúceho sa srdca“, a zaslali fotografiu ako dôkaz. Tú zverejnila aj stránka na Facebooku podporujúca lovcov „NZ Woman Hunters“.

Veľmi veľa ľudí túto fotografiu kritizovalo.

Sok2.jpg
https://www.facebook.com/NZ-Woman-Hunters-310351972441266/photos Foto: www.facebook.com

Zverejnenie fotky na tejto stránke vyvolalo vlnu kritiky a desaťtisíce komentárov, ktorí hovoria, že Johnyho rodičovstvo a tzv. „hryzenie srdca“ bolo sadistické a psychopatické. Ale mnohí zase na druhú stranu a obranu Johnyho tvrdia, že hryzenie do srdca svojho prvého úlovku je starý lovecký rituál.

Dievčatko to neberie vôbec tragicky.

Sok2 – kopia.jpg
https://www.facebook.com/NZ-Woman-Hunters-310351972441266/photos Foto: www.facebook.com

„Chloe a ja máme radi naše spoločné dobrodružstvá,“ povedal. „Chloe bola prvýkrát na lov so mnou, keď mala osem mesiacov.“  Johny povedal, že záporné komentáre ho vôbec neobťažujú a nerobí si z nich veľkú hlavu. „Ja by som citoval porekadlo,“ Levi sa nestarajú o názory oviec. „Chcela to urobiť, keď uvidela obraz svojho strýka ako hryzie srdce svojho prvého jeleňa.“

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom