Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na fotke troch žien sa objavila ďalšia postava. Ide o neslávne známeho „Muža v klobúku“?

3womenhatmantitulna.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Na internete môžete nájsť mnoho zaujímavých a záhadných fotografií, za ktorými sa skrýva podivný príbeh, či už pravdivý alebo nie. Jedným z takýchto prípadov je aj táto fotografia troch žien, údajne zachytená na pohrebe ich matky. Fotka však okrem troch žien zachytáva niečo naviac. Za troma sestrami stojí tmavá nepríjemne pôsobiaca postava – muž v čiernom oblečení, ktorý ma na hlave klobúk, avšak bez žiadnych ďalších viditeľných čŕt. O koho môže ísť?

Vyzerá to, akoby mal tento „Muž v klobúku“ svoju ruku na ramene jednej z dám. Údajne práve táto žena zahynula o niekoľko dní na to pri autonehode. Či už sa jedná o pravdivý príbeh alebo o fikciu, nevie nikto. Rozhodnite vy!

Http://www.theparanormalguide.com/blog/three women and a hat man
Foto: www.imgur.com

Neslávne známy „Muž v klobúku“

O tejto fotke naozaj nejestvuje veľa informácií. Nevieme, kde bola zachytená, kedy sa príbeh odohral a ani či bola zachytená na digitálny fotoaparát alebo na klasický film. Jediné, čo sa o tejto fotografií hovorí, je, že bola zachytená počas pohrebu matky týchto troch sestier a že o pár dní na to jedna z nich zomrela.

Ľudia, ktorí fotku skúmali a pohrali sa s jej kontrastom zistili, že cez záhadnú postavu sa dá vidieť pozadie, ktoré sa za ním skrýva. To znamená, že by sa nemalo jednať o skutočnú osobu, ale o priehľadný prízrak.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Shadowman 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Vzhľadom k tomu, ako málo informácií o fotke vieme, môže pokojne ísť o náhodnú fotku z internetu, ku ktorej si následne niekto vymyslel daný strašidelný príbeh alebo aj o samotnú fotomontáž. Čo ak však nie je pravdivá ani jedna z týchto možností. Čo ak ide skutočne o fotku slávneho „Muža v klobúku“? Čo ak ide o prízrak, ktorý mnohí poznajú ako ikonu smrti a bytosť, ktorá navôkol seba nerozosieva nič iné, len strach?

Existujú stovky výpovedí ľudí, ktorí údajne tohto „Muža v klobúku“ videli. Väčšina prípadov stretnutí s touto temnou postavou sa spája so spánkovou paralýzou. Ide o jedného z prízrakov zo skupiny takzvaných Shadow people. Podľa niektorých názorov by sa dal „Muž v klobúku“ prirovnať k ich vodcovi. Jeho prítomnosť je sprevádzaná silne negatívnou energiou, ktorá v ľuďoch vyvoláva pocit smrteľného ohrozenia.

Https://en.wikipedia.org/wiki/File:SHADOPPL.JPG
Foto: www.imgur.com

Mohlo teda naozaj ísť o túto bytosť, ktorá prišla trúchliacej rodine oznámiť, že stratia ďalšieho člena? Alebo to bol len ďalší člen rodiny, ktorý sa zhodou okolností obliekol celý do čierna a na hlavu si dal klobúk? Ide o podvrh alebo je príbeh za touto fotografiou skutočný?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 18. februára 2018Zdroj www.theparanormalguide.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: