Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Internetová vojna Expla a Selassieho na Instagrame sa presunula aj na Youtube! Ako to však celé dopadlo?

Selassievsexplo3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Už sme vás informovali o internetovej vojne, ktorá sa rozpútala na Instagrame medzi dvoma youtubovými velikánmi. Selassie a Explo sa do seba pustili pomocou Insta Stories, jeden vracal úder druhému a my sme mali pocit, že sa to ani nikdy neskončí. Tento konflikt však nezostal len na Instagrame, ale presunul sa aj na oveľa sledovanejšiu platformu – Youtube!

Kto vlastne túto hádku začal? Ťažko povedať. Podľa Explom pridaných Insta Stories konflikt vyvolal Selassie a to tým, že na jednom zo svojich streamov nepekne komentoval to, že sa Expl0ited presunul aj na Twitch. Túto informáciu sa dozvedel od niekoľkých ľudí, ktorí mu to údajne napísali.

Selassievsexplo2.jpg
Foto: www.imgur.com

Instagramová vojna sa nakoniec presunula aj na Youtube. Selassie pridal na svoj kanál video RIP EXPLOITED, kde divákom vyrozprával svoju verziu hádky. Na druhý deň zase prišla reakcia Expla.

Ako sa však táto vojna skončila? Možno budete prekvapení. Celá táto niekoľkodňová kauza bol v skutočnosti vopred pripravený a veľmi podarený prank. Na toto divadielko sa Selassie a Explo aj s inštitúciou Globsec pripravovali celý mesiac. Sami netušili, aký to bude mať dopad a ako sa im to celé podarí.

Selassievsexplo.jpg
www.youtube.com

Všetky Insta Stories, všetky Youtube videá a všetky informácie, ktoré v nich odzneli, boli vopred pripravené a zinscenované.

Čo tým ale chceli dvaja úspešní Youtuberi dosiahnuť? Odkazom tohto pranku bolo poukázať na to, ako ľahko sa dá oklamať verejnosť pomocou klamlivých a neoverených informácií. Youtuberov zase sklamalo to, aké nenávistné správy dostávali od fanúšikov a koľko málo stačí na to, aby vám ľudia priali napríklad smrť.

Nižšie môžete nájsť nielen videá, v ktorých Selassie a Explo vysvetľujú, ako to celé naozaj bolo, ale aj pôvodné zinscenované videá, v ktorých sa navzájom ohovárali.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 7. júna 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: