Iveta Bartošová zanechala synovi list na rozlúčku! Pozri, čo v ňom bolo!

Zdieľať
PIEŠTANY: Truck Country 2012
Speváčka Iveta Bartošová počas festivalu Truck Country 2012 , 16.jún 2012 Foto: SITA/Erik Ďuriš  

Známa česká speváčka zomrela v utorok 29. apríla po tom, ako ju približne o 11:30 zrazil v pražskej Uhříněvsi vlak, pričom pravdepodobne šlo o samovraždu.

Zosnulá česká speváčka Iveta Bartošová zanechala list na rozlúčku aj pre syna Artura, ktorého otcom je Ladislav Štaidl. Bartošová v liste odkázala 17-ročnému synovi dom aj peniaze. „Nadovšetko ťa milujem. Si dospelý a nestratíš sa. Odpusť mi, už nemám silu ísť ďalej. Dom je tvoj a peniaze, ktoré mi zostali, tiež. Milujem ťa. Tvoja mama,“ napísala, pričom v pravom hornom rohu uviedla dátum 25. 4. 2014.

Známa speváčka posledný raz vydýchla v utorok 29. apríla po tom, ako ju približne o 11:30 zrazil v pražskej Uhříněvsi vlak, pričom pravdepodobne šlo o samovraždu. „Stalo sa to krátko po pol dvanástej. Stret s vlakom bol fatálny. Žena pri sebe nemala doklady, preto bude nevyhnutné vykonať identifikáciu pomocou DNA. Zatiaľ jediným svedkom bol rušňovodič. K stretu došlo priamo na koľajach. S najväčšou pravdepodobnosťou osoba čakala, až vlak príde na jej úroveň,“ povedala po tragédii pre český denník Blesk hovorkyňa polície Andrea Zoulová.

HUDBA: TB s Ivetou Bratošovou
Èeská speváèka Iveta Bartošová na tlaèovej besede pred pripravovaným slovenským turné. Bratislava, 15. august 2008. Foto: SITA/Peter Maïar

Smutnú správu potvrdil manžel zosnulej Josef Rychtář. „Môžu za to mediálne hyeny,“ uviedol pre portál iDnes.cz. Štyridsaťosemročná Bartošová žila s Rychtářom práve v spomínanej mestskej časti Uhříněves. Rychtář musel v utorok ráno odísť na policajný výsluch ohľadom vlaňajšej bitky so speváčkiným ctiteľom Zdeňkom Macurom, s ktorým vlani v lete ušla do Talianska. Keď sa Rychtář vrátil domov, manželka tam už nebola. Našiel iba obraz, ktorý mu namaľovala, a list na rozlúčku. „Budem na teba spomínať odinakiaľ,“ napísala údajne.
Dátum a miesto poslednej rozlúčky so zosnulou zatiaľ neprezradili.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom