Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodina zosnulej Ivety Bartošovej vraj na jej pohreb nepríde! Údajne tam nebude ani jej syn Artur!

HUDBA: TB s Ivetou Bratošovou
Èeská speváèka Iveta Bartošová na tlaèovej besede pred pripravovaným slovenským turné. Bratislava, 15. august 2008. Foto: SITA/Peter Maïar
reklama:
reklama:

Na pohrebe zosnulej českej speváčky Ivety Bartošovej sa údajne nezúčastní nikto z jej rodiny. Informoval o tom denník Nový Čas, ktorému to prezradil nemenovaný zdroj.

„Mama, súrodenci a Artur na poslednú rozlúčku s Ivetou neprídu. Rovnako sa vyjadril aj pán Štaidl,“ povedal spomínaný zdroj. Podľa neoficiálnych informácií by sa mala posledná rozlúčka s Bartošovou konať v pondelok 12. mája v pražskom krematóriu.

Ešte pred niekoľkými dňami pritom jej manžel Josef Rychtář rozmýšľal o veľkom pohrebe v Říčanoch, na ktorom sa mali zúčastniť aj médiá.

Proti tomu bol však zvyšok Bartošovej rodiny – syn Artur, matka Svatava a súrodenci Ivana a Lumír. Tí požadovali skromný pohreb vo Frenštáte pod Radhoštěm, kde interpretka vyrastala.

Rychtář napokon ustúpil ich prianiu a rozhodol sa zorganizovať iba súkromný pohreb. Dôvod, pre ktorý by sa speváčkina rodina nemala na ňom zúčastniť, však anonymný zdroj Novému Času neuviedol.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 12. mája 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: