Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tragicky zosnulú Ivetu Bartošovú v pondelok pochovali! Ako vyzeral pohreb?

PIEŠTANY: Truck Country 2012
Speváčka Iveta Bartošová počas festivalu Truck Country 2012 , 16.jún 2012 Foto: SITA/Erik Ďuriš  
reklama:
reklama:

Posledná rozlúčka so známou speváčkou sa konala v pražských Strašniciach

Zosnulú českú speváčku Ivetu Bartošovú v pondelok v pražských Strašniciach pochovali. Ako sa očakávalo, 17-ročný syn Artur sa na poslednej rozlúčke nezúčastnil.

Neprišli ani Bartošovej matka Svatava, sestra Ivana a brat Lumír, ktorí požadovali pohreb vo Frenštáte pod Radhoštěm, kde interpretka vyrastala.

Obrad mal na starosti manžel zosnulej Josef Rychtář. Ten najal ochranku, ktorá mohla do siene púšťať len vyvolených ľudí. Pred krematóriom sa neobjavili žiadne známe osobnosti, s výnimkou bývalého SuperStaristu Jana Bendiga, ktorého však dovnútra nepustili. Známej speváčke prišlo vzdať česť aj niekoľko fanúšikov a fanúšičiek, medzi ktorými bol aj Zdeněk Macura.

Na mieste bola tiež sanitka, asistovala aj polícia. Počas smútočného obradu zaznelo niekoľko skladieb Ivety Bartošovej, medzi ktorými bola tiež pieseň Dej mi ruku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 13. mája 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, Ilustračné: SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: