Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jazerá a plesá v Tatrách vyzerajú počas zimy nádherne

Sni mka obrazovky 2018 02 12 oa15.32.20.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Tatry sú považované za  jeden z najväčších symbolov našej krajiny. Denne tam prichádza veľké množstvo nielen domácich, ale aj zahraničných turistov, ktorí si chcú vychutnať ich krásu aj zblízka. Rovnako tomu je aj počas zimných mesiacov. Vybrali sme 4 jazerá a plesá, ktoré vyzerajú počas zimny nádherne. Súhlasíte?

Štrbské pleso

Štrbské pleso patrí medzi tie najznámejšie a najnavštevovanejšie plesá na slovenskej strane Tatier. Toto pleso je piatym najväčším plesom v Tatrách a dokonca mu patrí druhé miesto v rámci tých najväčších na slovenskej strane.

Popradské pleso

Popradské pleso sa nachádza v  centre Mengusovskej doliny, ktorá je pre veľa návštevníkov jednou z najkrajších na južnej strane Vysokých Tatier.

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso leží na konci Mengusovskej doliny v Hincovej kotlinke. Toto pleso je štvrtým najväčším plesom vo Vysokých Tatrách.

Jamské pleso

Jamské pleso sa nachádza vo Važeckej doline pri Tatranskej magistrále západne od Štrbského plesa. A aj toto pleso stojí vidieť za to počas zimných mesiacov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 16. februára 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: