Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je možné chytiť melóny padajúce voľným pádom z 45-tich metrov? How Ridiculous to skúsili

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kanál How Ridiculous sa stal známym vďaka virálnemu videu, v ktorom hádzali basketbalové lopty z priehrady vysokej 125 metrov. V tomto videu si skúsili, aké je to chytať ovocie z výšky 45 metrov.

Ako prvé skúsili chytiť paradajky. Ten, kto chytí oboma rukami viac paradajok ako ten druhý, vyhráva. Prvý išiel Derek. Zmohol sa len na spomalenie pádu. Druhá dopadla na zem a úplne sa rozmliaždila. Scott bol o niečo úspešnejší a dokázal chytiť jednu.

www.youtube.com

Po ľahkom začiatku prešli na niečo ťažšie, tentoraz na pomaranče. Pri tomto pokuse im boli hodené 2 pomaranče po sebe. Jeden mali chytiť do jednej ruky a druhý do druhej. Kedže pomaranče sú oveľa ťažšie ako paradajky, bolo jasné, že toto už môže aj bolieť. Prvý išiel zase Derek. Chytiť nedokázal ani jednu. Dokonca mu pri prvom hode pomaranč trafil konček malíčka, čo asi nebolo práve najpríjemnejšie. Pre porovnanie, pomaranče z takej výšky nabrali asi 1,5 násobnú rýchlosť pádu paradajok. Scott bol aj v tomto prípade o niečo šikovnejší, avšak tiež nechytil ani jednu. Na rozdiel od Dereka bol ale veľmi blízko. Pomaranče mu padli do dlaní, no bohužiaľ, vypadli.

www.youtube.com

Chlapci si ale dali odvetu, kedže toto bolo až veľmi obtiažne. Rozhodli sa naraz chytať dvoma rukami jeden pomaranč. Vyhral Scott (zase). Na koniec prišlo to najlepšie. Hádzanie melóna. Pravdaže, chytať melón rukami by bol hlúpy nápad. Išlo teda o chytenie čo najviac melónu do vedra. Obidva melóny im boli zhodené naraz a čakali kým dopadnú. Bohužiaľ, ani jeden z nich nechytil ani kúsok z melónu. Melón letel v takej vysokej rýchlosti, že sa rozletel na úplne malé čiastočky. Jedna z nich dokonca zasiahla Dereka do nohy. Malý kúsok melónu mu urobil ranu na stehne.

Pripomínam, že chytať aj ľahšie veci ako pomaranče z výšky 15-tich metrov je veľmi ťažké a ľahko môžeme prísť k úrazu. Takže im patrí všetok rešpekt za odvahu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikoDátum 25. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: