Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je to možné? Shia LaBeoufa znásilnila neznáma žena!

France Fury Photocall
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Actor Shia LaBeouf poses for photographers during the photocall of "Fury", in Paris, Saturday, Oct. 18, 2014. (AP Photo/Thibault Camus)
reklama:
reklama:

K incidentu došlo v rámci projektu #IAMSORRY, ktorý 28-ročný herec zorganizoval tento rok vo februári v Los Angeles.

Americký herec Shia LaBeouf priznal, že ho znásilnila neznáma žena. K incidentu došlo tento rok vo februári počas projektu #IAMSORRY, v rámci ktorého 28-ročný herec sedel osamote, v tichosti a s papierovým vreckom na hlave v losangeleskej Cohen Gallery, pričom do miestnosti vstupovali po jednom ľudia a hercovi mohli čokoľvek urobiť alebo povedať. Mohli si tiež vziať nejakú rekvizitu, ktorú im ponúkali pred vstupom, ako napríklad ružové ukulele, rôzne cukrovinky alebo bič.

„Prišla za mnou jedna žena, ktorej priateľ bol za dverami. Približne desať minút ma bičovala po nohách, potom ma vyzliekla a znásilnila ma. Čakali tam ďalšie stovky ľudí a keď vyšla von, mala rozstrapatené vlasy a rozmazaný rúž. Nebolo to dobré, nie len pre mňa, ale aj pre jej priateľa. A navyše, moja priateľka (Mia Goth, pozn. red.) tam tiež čakala, pretože bol Valentín a ja som bol v galérii. Tá správa sa, samozrejme, medzi čakajúcimi ľuďmi rozšírila. Keď moja priateľka vošla do vnútra, požadovala odo mňa vysvetlenie. Nemohol som rozprávať, takže sme obaja len v tichosti sedeli. Veľmi to bolelo,“ uviedol herec v rozhovore pre britský mesačník Dazed.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 30. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: