Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rebel Shia LaBeouf sa opäť postavil pred súd!

Shia LaBeouf
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
FILE - In the Sept. 6, 2012, file photo, actor Shia LaBeouf poses at the 69th edition of the Venice Film Festival in Venice, Italy. LaBeouf debuted his short film, “Howard Cantour.com,” online on Monday, Dec. 16, 2013, but unfortunately failed to credit the source of his idea for the project. LaBeouf’s short began to circulate in late 2012 at festivals like Cannes Film Festival and the Cleveland and Seattle International Film Festivals. The short, which stars Jim Gaffigan, examines the life of an anguished online film critic, which stemmed from the concept of a 2007 graphic novella by artist Daniel Clowes titled “Justin M. Damiano.” Clowes’ tale also depicts the life of a film reviewer. LaBeouf took to Twitter on Monday evening to acknowledge and apologize for plagiarizing Clowes’ work. But viewers didn’t pinpoint the connection to Clowes’ novella until its release online on Monday. (AP Photo/Joel Ryan, File)
reklama:
reklama:

Sudca si chcel overiť, či herec dodržiava liečebný program, na ktorý nastúpil po tom, ako sa v septembri priznal k výtržníctvu.

Americký herec Shia LaBeouf sa v utorok opäť postavil pred newyorský súd, ktorý si chcel overiť, či dodržiava predpísaný trojmesačný liečebný program. Na ten nastúpil po tom, ako sa v septembri priznal k výtržníctvu na júnovom kabaretnom predstavení. Súd mu okrem toho nariadil zúčastniť sa na všetkých pojednávaniach a počas minimálne šiestich mesiacov sa vyhýbať zatknutiu. LaBeoufa zatkli 26. júna počas divadelného predstavenia v bývalom nočnom klube Studio 54 na newyorskom Manhattane.

Herec počas predstavenia Cabaret fajčil a vykrikoval na hercov.Vedenie divadla ho preto požiadalo, aby odišiel, čo však odmietol. Cez prestávku prišli do divadla policajti, ktorí LaBeoufa zatkli a vyviedli ho von, pričom herec sa im vyhrážal a neskôr sa rozplakal. Keď mu na policajnej stanici chceli zložiť putá, znova sa im začal vyhrážať a pľuť na nich. Strážcovia zákona mu preto dali na tvár masku a obvinili ho z výtržníctva. Krátko po prepustení na slobodu jeho hovorkyňa vyhlásila, že sa rozhodol podstúpiť liečbu závislosti od alkoholu.

Na utorkovom pojednávaní sa sudca herca spýtal, či sa zúčastňuje na protialkoholickej liečbe, na čo prikývol. LaBeoufov právnik G. Robert Gage súdu predložil aj list zo spomínaného zariadenia. V prípade, že herec splní všetky podmienky súdu, budú môcť prípad nadobro uzavrieť. Mohlo by sa tak stať už 20. marca 2015, na kedy stanovili termín ďalšieho pojednávania. „Shia odviedol pri plnení programu veľký kus práce, vážime si preto, že si to súd všimol,“ povedal pre médiá Gage. Samotný 28-ročný predstaviteľ Sama Witwickyho z filmovej série Transformers (2007, 2009 a 2011) sa však na mieste k celej záležitosti odmietol vyjadriť.

Rodák z Los Angeles sa však v októbri v televíznej talkšou moderátorky Ellen DeGeneres priznal, že prežil existenčnú krízu. „Mal som niekoľko incidentov a párkrát chybný úsudok,“ povedal, pričom narážal na prípady, ako keď sa na premiére snímky Nymfomanka (2013) objavil s papierovým vreckom na hlave, na ktorom mal napísané „Nie som slávny“. Začiatkom roka bol zasa súčasťou performance, počas ktorej sedel v miestnosti taktiež s vreckom na hlave. „Na internete sa objavilo veľa negatívneho a tak som si pomyslel, že to prijmem a uvidím, odkiaľ to je,“ vysvetlil LaBeouf. Počas akcie mali návštevníci po jednom vstupovať do miestnosti a hercovi mohli čokoľvek urobiť alebo povedať. „Predpokladal som, že ľudia budú zlí, ale vôbec to tak nebolo. Bolo to veľmi ľudské. Keď vstúpili dnu, všetko sa zmenilo,“ pokračoval herec. „Prestali sa na mňa pozerať ako na objekt. Videli ma ako človeka. A boli veľmi láskaví,“ dodal tiež. Ako priznal, z krízy ho napokon dostalo väzenie, kam sa dostal po spomínanom incidente v divadle.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 26. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: