Ten je odvážny! Hádaj, kde chcel mať pripevnenú kameru Shia LaBeouf počas nakrúcania Nymfomanky!

Zdieľať
Shia LaBeouf
FILE - In the Sept. 6, 2012, file photo, actor Shia LaBeouf poses at the 69th edition of the Venice Film Festival in Venice, Italy. LaBeouf debuted his short film, “Howard Cantour.com,” online on Monday, Dec. 16, 2013, but unfortunately failed to credit the source of his idea for the project. LaBeouf’s short began to circulate in late 2012 at festivals like Cannes Film Festival and the Cleveland and Seattle International Film Festivals. The short, which stars Jim Gaffigan, examines the life of an anguished online film critic, which stemmed from the concept of a 2007 graphic novella by artist Daniel Clowes titled “Justin M. Damiano.” Clowes’ tale also depicts the life of a film reviewer. LaBeouf took to Twitter on Monday evening to acknowledge and apologize for plagiarizing Clowes’ work. But viewers didn’t pinpoint the connection to Clowes’ novella until its release online on Monday. (AP Photo/Joel Ryan, File)

Americký herec Shia LaBeouf chcel mať počas nakrúcania erotických scén pre dvojdielnu snímku Nymfomanka (2013) na penise kameru. Prostredníctvom nápadu, ktorý predstavil aj režisérovi Larsovi von Trierovi, chcel vraj dopriať divákom úplný zážitok.

„Shia chcel od von Triera, aby mal pri nakrúcaní na penise kameru. Diváci by tak mali úplný zážitok,“ prezradil pre denník New York Post zdroj z okolia produkcie filmu. Napokon však nápad 27-ročného herca neprešiel, pretože sa nepozdával jeho kolegom.

Shia LaBeouf
Na festivalovej premiére filmu sa Shia LaBeouf ukázal s papierovým vreckom na hlave, na ktorom mal napísané: „Už nie som slávny.“

LaBeouf na seba v ostatnej dobe upozorňuje najmä zvláštnym správaním, okrem iného aj odchodom z tlačovej konferencie k spomínanej snímke, ktorá sa konala v rámci medzinárodného filmového festivalu v Berlíne.

Neskôr sa navyše na festivalovej premiére filmu ukázal s papierovým vreckom na hlave, na ktorom mal napísané: „Už nie som slávny.“ Tento výrok pritom od 13. januára denne zverejňuje na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Ľudia z jeho okolia však tvrdia, že ide o performačné umenie, „Každý, kto pozná Shiu, ten vtip chápe. Všetko je súčasťou vystúpenia.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom