Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jedinečný prístroj, ktorý budeš chcieť mať doma!

Bez nazvu7.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hoci sa tento prístroj týka prevažne ženskej populácie, aj muži určite potvrdia fakt, že pokroky technológií sú neuveriteľné. 

Vaša manikúra môže nabrať nový smer. Tento prenosný „robot“ tlačí obrázky priamo na vaše nechty. Bol vytvorený spoločnosťou Preemadonna. Pree Walia je žena, ktorá vytvorila prenosnú nechtovú tlačiareň preto, aby boli eliminované potrebné nespratné a nepohodlné produkty, napríklad počas dovolenky. Rieši tiež problém lepenia odtlačkov na nechty nahradením samolepky s aktuálnymi tlačenými obrázkami. Okrem toho ponúka viac rozmanitý výber.

Walia strávila navrhovaním tri roky. „Bola to evolúcia“, povedala o dlhom procese. „Žiadny hardvérový produkt sa nevynájde cez noc. Chce to čas“. Robot vytvára obrázky na vaše nechty za menej ako 30 sekúnd. Celý zážitok môže trvať 3-5 minút, v závislosti na tom, ako dlho vám trvá vybrať si snímku, ktorú chcete vytlačiť.

Pozrite sa na tento skvelý vynález :)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 26. novembra 2015Zdroj mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: