Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Justin Bieber spieval karaoke na vlastné piesne! To jednoducho musíš vidieť!

Horizon33_2015-5-26_10-40-45
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ešte si nevidel video, v ktorom sa Justin Bieber extrémne dobre zabáva na vlastnej verzii pesničky „Baby“? Pred pár dňami  bol Justin hosťom v obľúbenej televíznej show a spoločne s moderátorom Jamesom Cordenom pobavili nielen seba, ale aj ďalších, už pomaly 17 miliónov fanúšikov, ktorí si ich video stihli za krátky čas pozrieť. 

Ubezpečujeme ťa, že takéto nadšenie z vlastného spevu, aké z oboch srší si zrejme ešte nevidel!  A je úplne jedno, či patríš medzi Justinových fanúšikov, alebo si skôr na tej druhe, tentokrát svojou láskou k hudbe dostane aj teba!

Carpool Karaoke je opakujúca sa séria videí, ktorá je súčasťou  The Late Late Show, ktorú uvádza Jamesom Cordente. Jeho úlohou je hudobného umelca zavolať k sebe do auta a zaspievať si s ním karaoke na ním vybrané piesne.

Najskôr sa po sebe len nenápadne usmievali a čakali, čo príde…

Horizon33_2015-5-26_10-41-6
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

S Justinom Bieberom to bolo o čosi jednoduchšie. Výber jeho najväčšieho hitu bol jednoznačný – pieseň Baby, ktorá na YouTube už dávno prekročila miliardu zhliadnutí. Už pri prvých sekundách svojho najúspešnejšieho songu sa Justin začne dobre zabávať, na čo sa začne reagovať aj Jamesom.

Justinove nacvičené pohybové kreácie nie sú ani vtieravé ani trápne, tentokrát mu to naozaj vyšlo. Bolo vidno, že si to dobre užíva a je rád, že sa pred pár rokmi dal na spevácku dráhu…  :-D Tak prečo si svoj najväčší hit nezaspievať ešte raz?

…a potom to Justin rozbalil a ukázal, ako má vyzerať karaoke :-D

Horizon33_2015-5-26_10-40-5
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Hranolčeky nemohli chýbať!

https://www.youtube.com/watch?v=Dx06c0ZEBMk
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=Dx06c0ZEBMk

Justin sa snažil zložiť Rubikovu kocku!

https://www.youtube.com/watch?v=Dx06c0ZEBMk
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

…pozri si, ako to celé dopadlo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 26. mája 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: