Justin Timberlake prekvapil fanúšikov! Toto je jeho obrovská novinka!

Zdieľať
Justin Timberlake
Justin Timberlake, winner of the Favorite Album, Favorite Male Artist and Favorite R&B Artist awards poses in the press room at the 40th annual People's Choice Awards at Nokia Theatre L.A. Live on Wednesday, Jan. 8, 2014, in Los Angeles. (Photo by John Shearer/Invision/AP)

Spevák Justin Timberlake poriadne prekvapil svojich obdivovateľov. Už o pár mesiacov ho totiž čaká najväčšia životná úloha.

Baby boom medzi celebritami pokračuje. Po herečkách Blake Lively, Jessica Paré či Cobbie Smulders je údajne tehotná aj Jessica Biel. Manželka speváka Justina Timberlaka by mala byť už v treťom mesiaci tehotenstva. Aspoň tak to uvádza zdroj blízky okoliu. Prvý potomok páru, ktorý v októbri oslávil dvojročné výročie svadby, by mal prísť na svet v apríli.

10729288_855186077847865_370272079_n
Justin a Jessica oslávili dvojročné výročie ich svadby na Novom Zélande. Foto: www.imgur.com

Justin Timberlake je hudobníkom, hercom, tanečníkom aj skladateľom. Na konte má niekoľko cien Grammy, MTV Video Music Awards a aj cenu Emmy. Svoju kariéru začínal v chlapčenskej skupine ´N Sync, no neskôr sa vydal na sólovú dráhu. Vydal dva albumy, z každého sa celosvetovo predalo viac ako 7 miliónov nosičov. Okrem hudby sa venuje aj herectvu. Zahral si vo filmoch Friends With Benefits, Sociálna sieť, Mrcha učiteľka či Runner Runner. V minulosti randil s hviezdami ako Britney Spears, Cameron Diaz a Alyssa Milano. Časopisy Cosmopolitan a People ho v roku 2007 označili za najsexi žijúceho muža.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom