KAUZA zbitej influencerky Ráchel pokračuje: Jej expriateľ Tomy Kotty odhalil v podcaste PIKANTNÉ detaily

Zdieľať
Ráchel Karnižová
Foto: Instagram/rachellkka, Fiki Unchained - koláž Najky.sk

Raper Tomy Kotty porozprával v podcaste Filipa Sulíka veci, ktoré na verejnosti ešte nezazneli a priniesol pohľad na celú kauzu svojimi očami.

Na jar tohto roka otriasol Slovenskom incident, ktorý vzbudil veľkú pozornosť verejnosti. Misska a influencerka Ráchel Karnižová zverejnila na Instagrame fotografie, na ktorých mala krvavú tvár, rozbitý nos a modriny.

Tvrdila, že bola napadnutá a znásilnená jej, dnes už bývalým, priateľom Tomášom Drahošom alias Tomym Kottym. Po bitke podala na Kottyho trestné oznámenie, ktoré však bolo zrušené.

Veľmi ju miloval

V čase, keď Ráchel vyšla s priznaním von, bol jej expriateľ na liečení. Ako neskôr na Instagrame uviedol, vôbec o tom nevedel, pretože na liečení nemal prístup k mobilu ani počítaču.

K celej kauze poskytol hlbšie vyjadrenie až v štúdiu s Filipom Sulíkom počas natáčania podcastu. Ide o prvý diel podcastu Sulíka, do ktorého si pozval práve Kottyho.

Ráchel Karnižová
Fotografia, ktorú pridala Ráchel po napadnutí. Foto: Instagram/rachellkka

Raper v úvode rozhovoru priznal, že za celý svoj život nemal nikdy kauzu spojenú s násilím. Keď odchádzal na liečenie, chcel ukázať hlavne Ráchel, že dokáže riešiť svoj problém a vie sa zmeniť.

Priznal, že ju v tej dobe veľmi miloval. Počas ich vzťahu dokonca kúpil rodinný dom a plánoval s krásnou ryšavkou spoločnú rodinu. „Mal som na nej strašne rád to, že strašne veľa vecí, ktoré sme spolu zažívali, tak mi ona tvrdila, že je to pre ňu prvýkrát. Ja som si pri nej strašne vážil, že mi dávala takú hodnotu ako človeku. Ukazovala mi, že som talentovaný, hodnotný človek, ktorý ide hore. Podporovala ma v tom, čo som robil,“ povedal.

Ráchel Karnižová
Ráchel a Tomy v čase, keď tvorili pár. Foto: Instagram/ tomykotty

Sex so škrtením

Kotty tvrdí, že Ráchel všetko nafúkla a to, čo odprezentovala, nekorešponduje s realitou. Na policajnom výsluchu k incidentu, ku ktorému prišlo v byte Ráchel, povedal z 90 % to isté, čo ona. „Vytiahol som fakty, vytiahol som konverzácie, reálne dôkazy, ktorými som vedel dokázať, že je to blbosť, žiadne znásilnenie sa tam neudialo, žiadne násilné vniknutie do domu,“ opísal.

Ráchel ho taktiež obvinila z toho, že o ňu hasil cigarety. Kotty to však poprel a podľa jeho slov mu dali za pravdu aj policajti, ktorí videli jej fotografie na Instagrame, na ktorých nemala žiadne stopy po hasení.

V čase, keď Kotty odchádzal na liečenie, mal konflikt s Ráchel. Dôvodom bolo podľa neho to, že už predtým bola vypovedať na polícii, kde klamala. Policajti sa jej opýtali, či ju jej priateľ niekedy fyzicky už napadol. Kotty pravdu zistil až neskôr z policajnej správy, do ktorej mu dovolili nahliadnuť policajti. „Má rada pri sexe škrtenie. Keď som zaspal, tak si odfotila červenú čiaru, čo mala na krku a to ukázala policajtom,“ hovoril.

Ráchel Karnižová
Ráchel mala podľa Sulíka a Kottyho brať tvrdé drogy. Foto: Instagram/rachellkka

Sexuchtivý človek

S Ráchel si deň po prevalení kauzy začal písať Sulík. Otvorene povedal, že podľa neho sa influencerka nedá znásilniť, pretože Ráchel chce sex nonstop a nazval ju promiskuitnou.

„Príde ti normálne, že keď niekoho znásilňuješ, strčíš do neho prsty a ten človek je v tom momente suchý a povie ti, že ho to bolí. Ty ich vytiahneš, ten človek si kľakne a vyfaj*í ťa,“ spýtal sa ho Kotty.

Sulík rozpovedal jednu príhodu, keď videl Ráchel prvýkrát. Mal sa stretnúť s influencerkou a ešte ich spoločnou kamarátkou. Čakal ich dole, no prišla iba Ráchel s tým, že pôjdu von len oni dvaja. Keď sa jej spýtal, že kam pôjdu, odpovedala mu vraj, že nech idú je*ať. Hovorí o nej, že je sexuchtivý človek.

Ráchel užívala kopu drog

Sulík má podľa svojich slov overené, že influencerka berie drogy a dokáže ich užiť veľké množstvo. Keď sa jej pýtali ľudia, prečo toľko droguje, odpovedala, že má depresiu z Tomáša. Kotty súhlasil, že mu prišlo niekoľko správ, v ktorých ho Ráchel obviňovala a spravila si z neho „univerzálnu“ výhovorku na všetko.

Bral niekedy Kotty drogy? Priznal, že experimentoval s drogami, ale nikdy tomu neholdoval. Ráchel podľa neho skúsila drogy a dvakrát mali jednu spolu.

Sulík strávil nejaký čas s influencerkou a prekážalo mu, aký má vzťah k drogám. Často mala užívať kokaín. Na drogy nahovorila podľa neho aj iné dievčatá.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom