Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď človek nafinguje samovraždu 2. časť

Sad lonely male
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Samovražda je vždy tragickou udalosťou, ktorá ovplyvní životy mnohých blízkych. Tí, ktorí už mali so samovraždou tú česť, sa často snažia pochopiť, ako dotyčná osoba dosiahla bod života, kedy už nemá zmysel v ňom pokračovať. Hoci je to neuveriteľne ťažké, blízki sa snažia zmieriť s tým, čo ich milovaný alebo priateľ spravil. Čo je horšie ako samovražda? Keď sa niekto rozhodne využiť takúto tragédiu zo sebeckých dôvodov a za účelom osobného zisku a svoju smrť len predstiera.

Robert Andronyk

Koncom novembra 2016 na opustenom moste nad riekou severnej časti Saskatchewanu v Kanade našla polícia opustené auto s listom na rozlúčku. List bol adresovaný pani Andronykovej od jej 70-ročného otca, ktorý si mal vziať život kvôli strachu zo svojich súdnych sporov. Robert Andronyk čelil viac ako tuctu obvinení z pokusov o sexuálne zneužite maloletých a mal byť vydaný do USA. Jeho dcéra potvrdila, že všetky jeho obľúbené veci našla doma a našla aj zoznam piesní, ktoré mu mali hrať na pohrebe. Polícia ale zistila, že nedávno jej daroval veľké množstvo peňazí a zistili, že sa Robert pokúsil získať pas na bratove meno, avšak so svojou fotografiou. Už to nevyzeralo ako samovražda. Bolo vyhlásené pátranie a Robert bol zatknutý v aute pri bežnej policajnej kontrole. Teraz čaká na súd a to, či ho vydá do USA.

Robert andronyk.jpg
listverse.com

Skúška

14. marca 2017 našla Katrina Goss svojho jedenásťročného syna obeseného v jeho detskej izbe. Bol prevezený do nemocnice, kde bol prehlásený za mŕtveho. Matka sa snažila pochopiť, prečo jej syn spáchal samovraždu, keďže ešte hodinu pred tým bol úplne v poriadku, zdravý a šťastný. Ukázalo sa, že v priebehu necelej hodiny dostal Tysen Goss mnoho depresívnych správ od svojej priateľky- aj sms správ, aj správ na sociálnej sieti a o chvíľu na to jej priatelia na sociálnej sieti písali, že dievča spáchalo samovraždu. Keď sa Tysenovi pred očami mihali samé správy o smrti jeho milovanej, sám sa rozhodol spáchať samovraždu. Samozrejme, že jeho priateľka žila a pre Tysena si len pripravila skúšku. Chcela vedieť ako veľmi ju miluje a či bude dostatočne smútiť, tak s priateľmi narafičila svoju samovraždu. Mladistvých pre ich vek nie je možné zatknúť, aj keď čelia obvineniu zo škodlivého používania telekomunikačných služieb a z navádzania na samovraždu.

Istock 179255593.jpg
listverse.com

Zhang

Žena menom Wu z Číny sa rozhodla, že chce ukončiť svoj nefungujúci vzťah s priateľom a rozhodla sa ho ukončiť cez internet. Wu a Zhang boli uprostred dlhej konverzácie, keď od neho dostala fotografiu, kde má penu v ústach s popisom, že sa uvidia v druhom živote. Zľakla sa a skúšala mu volať, písať, ale Zhang nereagoval. Wu samozrejme zalarmovala políciu. Keď polícia vtrhla k Zhangovi domov, našli ho, ako spí kľudne na gauči. Zhang si myslel, že pomocou napenenej zubnej pasty a samovražednej správy docieli, že sa s ním Wu nerozíde. Namiesto toho strávil päť dní vo väzení.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 26. septembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: