Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď človek nafinguje samovraždu 3. časť

The dead woman's body. Focus on hand
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Samovražda je vždy tragickou udalosťou, ktorá ovplyvní životy mnohých blízkych. Tí, ktorí už mali so samovraždou tú česť, sa často snažia pochopiť, ako dotyčná osoba dosiahla bod života, kedy už nemá zmysel v ňom pokračovať. Hoci je to neuveriteľne ťažké, blízki sa snažia zmieriť s tým, čo ich milovaný alebo priateľ spravil. Čo je horšie ako samovražda? Keď sa niekto rozhodne využiť takúto tragédiu zo sebeckých dôvodov a za účelom osobného zisku a svoju smrť len predstiera.

Tucker Blandford

23-ročná angličanka Alex Lanchester študovala na univerzite v Connecticute, kde stretla muža menom Tucker Blandford. Keď sa ich románik blížil ku koncu, ako sa blížil jej návrat domov, Tucker sa chopil príležitosti a požiadal ju o ruku. Svadba mala byť 15. augusta 2014. Alex odišla domov, ale ich vzťah samozrejme pokračoval a na diaľku plánovali detaily svadby. Kým Alex bola nadšená, Tucker nie. Začal sa báť takého záväzku a povedal si, že svadba nebude. Nazbieral teda všetku odvahu, aby zavolal Alex…ako svoj otec, ktorý jej oznámil, že Tucker spáchal samovraždu. Tucker si totiž myslel, že pre Alex bude ľahšie zmieriť sa s tým, že skočil pod kolesá auta ako s tým, že ruší svadbu. Tucker to ale nedomyslel, lebo Alex bola vychovaná mladá dáma a tak hneď volala s plačom jeho mame, aby jej popriala úprimnú sústrasť. Tu však nastal šok pre obe, keďže jeho mama o samovražde nevedela a tvrdila, že jej syn žije a je s ňou v dome. Príbeh sa stal rýchlo mediálne známym a Tuckerovi neostávalo nič iné, len priznať sa. Povedal, že vie, že je strašne, strašne zlý človek, ale že nevedel, čo má robiť.

Istock 492619896.jpg
listverse.com

Terrricka Cromartie

Antonio Cromartie je futbalista z Floridy, ktorý v roku 2012 čakal svoje 11. a 12. dieťa, keďže jeho manželka Terricka čakala dvojičky. S Terrickou už mal dve deti, osem ďalších mal s inými siedmymi ženami. Nie je teda asi veľmi prekvapivé, že Terricka si myslela, že kým ona čaká dvojičky, jej záletnícky manžel má ďalšiu známosť. Keď bola Terricka v siedmom mesiaci a Antonio bol mimo Floridy, napísala mu správu: „Bože, odpusť mi, nechcem zomrieť. ČO som urobila?“ a vzápätí: „Porezala som si zápästia a vzala lieky.“ Netreba dodávať, že Antonio zalarmoval políciu, ktorá vyvalila dvere na ich dome, aby našla ženu a deti pokojne spať. Terricka sa priznala, že poslala desivé správy aj manželovi aj žene, o ktorej si myslela, že je jeho milenka. Povedala, že nikdy na samovraždu nemyslela, ale bola zúfalá. Manželia ostali spolu a nedávno sa Antonio stal otcom 13. a 14. dieťaťa.

Terricka cason cromartie.jpg
listverse.com

Femida

India je známa problémami s právami žien, takže tento prípad sa najskôr môže zdať ako bežný. Mladá žena sa chcela rozviesť s manželom, avšak vedela, že v dedine jej nepomôže ani dobrý rozvodový právnik, takže keď jej manžel odišiel preč, žena známa ako Femida sa rozhodla spáchať samovraždu. V skutočnosti ale spáchala „len“ vraždu. Nalákala k sebe na ulici starú bezdomovkyňu. Femida ju doma uškrtila, obliekla jej svoje šaty, telo starej ženy zapálila a nechala na viditeľnom mieste list na rozlúčku. Všetko išlo hladko, oheň kontrolovala a nasmerovala tak, aby sa nevymkol spod kontroly, ale aby mali všetci jasno v tom, že sa zapálila ona, hoci zhorela na popol. Nikto by možno na nič neprišiel, keby sa Femida na druhý deň nevrátila na miesto činu, pretože si spomenula, že tam zabudla oblečenie, ktoré mala na sebe bezdomovkyňa. Samozrejme ju niekto spoznal, bola zatknutá a pravda vyšla najavo.

Istock 153552339.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 27. septembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: