Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krásny príbeh o tom, ako dokáže pes zachrániť rodinu

Family .jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Nie nadarmo sa vraví, že pes je najlepší priateľ človeka. Potvrdilo sa to aj v tomto prípade, kedy doslova zachránil a spojil jednu rodinu. 

Zoznámte sa so Stellou. Táto Pitbullka bola opustená a potulovala sa v poli. Tam ju našli záchranári zo združenia „Fort Wayne Pit Bull Coalition“, ktorí sa starajú o stratených psov tejto rasy. Netrvalo dlho a Stella si našla svoj nový domov.

Rodina.jpg
www.facebook.com

Marika Hamilton Meeks si ju adoptovala a priniesla ju domov. Marika bola v zložitej situácii, pretože jej diagnostikovali rakovinu. S touto zdrvujúcou správou sa nevedela zmieriť jej najmladšia dcéra Caitia. Preto sa medzi nimi vyskytli nejaké problémy, čo rodine príliš nepomáhalo.

Pes.jpg
Foto: www.imgur.com

To bol hlavný dôvod, prečo si Marika adoptovala Stellu. Keď prišla do novej rodiny, začalo svitať na lepšie časy. Nielen Marika, ale aj jej dcéra zrazu prišla na iné myšlienky. Stella do ich rodiny priniesla lásku, bezpečnosť a hlavne ich ďalšieho priateľa a člena rodiny.

Caitia.jpg
Foto: www.imgur.com

Stella rodinu natoľko zomkla, že ju doslova zachránila v hodine dvanástej. S úsmevom na perách sa opäť mama s dcérou rozprávajú a prežívajú spoločne celá rodina krásne chvíle. A čo je najpodstatnejšie, príznaky Marikinej rakoviny sa pomaly, ale isto vytrácajú a vyzerá to tak, že nakoniec svoj boj vyhrá.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. novembra 2017Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: