Kristen Stewart sa priznala, že sa nedokáže kontrolovať! Vieme, v čom!

Zdieľať
Kristen Stewart
Actress Kristen Stewart arrives at the 26th annual Nickelodeon's Kids' Choice Awards on Saturday, March 23, 2013, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Dvadsaťtriročná herečka sa vlani rozišla s kolegom Robertom Pattinsonom, pričom ich vzťah narušila aj jej aféra s režisérom Rupertom Sandersom.

Americká herečka Kristen Stewart sa vraj v láske nedokáže kontrolovať. Dvadsaťtriročná rodáčka z Los Angeles, ktorá sa v máji 2013 rozišla s kolegom Robertom Pattinsonom, sa však počas ostatných mesiacov o sebe vraj mnoho naučila.

„Neviete do koho sa zamilujete, jednoducho to neviete a nemáte nad tým kontrolu. Niektorí ľudia si stanovia, za čím idú, no ja sa nekrotím.Ak sa do niekoho zamilujete, chcete ho vlastniť. Chcete, aby ten človek bol tým, čo milujete,“ uviedla Stewart pre americkú verziu magazínu Marie Claire. Jej spomínaný vzťah s o štyri roky starším Pattinsonom naštrbila aj aféra s ženatým režisérom Rupertom Sandersom.

Robert Pattinson, Kristen Stewart
Robert Pattinson je pre Kristen už minulosťou… SITA/AP

Kristen Stewart preslávila úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight, v ktorej hlavnú mužskú rolu stvárnil práve Pattinson. Okrem toho sa predstavila aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), Zábavný park (2009), The Runaways (2010), Na ceste (2012) či Snehulienka a lovec (2012) spomínaného režiséra Sandersa. Stewart má na konte napríklad tri People’s Choice Awards, sedem MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež dve Zlaté maliny.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom