Kristen Stewart šokovala fanúšikov! Toto je jej ďalší krok v kariére!

Zdieľať
Kristen Stewart
Actress Kristen Stewart arrives at the 26th annual Nickelodeon's Kids' Choice Awards on Saturday, March 23, 2013, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Mladá herečka rozhodne nepotešila svojich fanúšikov. Rozhodla sa, že si po dvoch rokoch strávených pred kamerami potrebuje dať pauzu.

Dvadsaťštyriročná hviezda Twilight ságy prezradila, že si chce oddýchnuť, lebo je unavená. „Dávam si pauzu, pretože som pracovala dva roky bez prestávky. Som herečka a to je spôsob, akým sa uplatňujem v tvorivej činnosti, no začala som s tým mladá a vždy som pociťovala nerovnováhu a nenaplnenosť, keď som premýšľala o iných formách umenia, ktoré by som chcela vytvárať,“ prezradila herečka magazínu USA Today.

„Chcem si v centre Los Angeles kúpiť miesto na bývanie a prácu a chcem vytvárať rôzne veci vlastnými rukami. Rozhodla som sa tak pred pár týždňami,“ dodala Kristen, ktorá sa herectvu začala venovať ako štrnásťročná.

Kristen Stewart preslávila práve úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight. Okrem toho sa predstavila aj v snímkach Úkryt, Chyťte to dievča, Útek do divočiny, Na ceste či Sils Maria. Na svojom konte má napríklad tri People’s Choice Awards, sedem MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež dve Zlaté maliny. Najbližšie sa predstaví v dráme Camp X-Ray (2014).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom