Ide na vojnu?! Z Kristen Stewart sa stala poriadne drsňáčka! Pozri, čo je za tým!

Zdieľať
Kristen Stewart
This photo provided by the Sundance Institute shows Kristen Stewart in a scene from the film, "Camp X-Ray." The movies that populate independent film festivals continue to elicit lead actors hoping to foster career shifts. Robert Redford's Sundance, kicking off it's 30th year on Thursday, Jan. 16, 2014, in Park City, Utah, continues to attract the crux of the film business. As actors Stewart and Joseph Gordon-Levitt have learned, the indie fest is the ideal place to cast a new net. (AP Photo/Sundance Institute, Beth Dubber, File)

Neboj sa, ide len o filmový kostým – Kristen Stewartsa už totiž viac nemusí obávať toho, že by jej zostala nálepka Belly z Twilightu.

Zahrá si totiž bacharku vo väzení v Guantanáme! Stvárni ju v najnovšej dráme s názvom Camp X-Ray.

Film hovorí o vojačke Amy Cole, ktorá pracuje v tejto väznici a stretáva sa so šikanou zo strany väzňov, no dostane sa do zvláštnej situácie – spoznáva sa s jedným z väzňov a vzniká medzi nimi puto.

Kristen Stewart
Actress Kristen Stewart arrives at the 26th annual Nickelodeon's Kids' Choice Awards on Saturday, March 23, 2013, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Kristen kvôli svojej novej filmovej úlohe prežila istý čas s vojakmi, aby vedela, aký je takýto život.

Na jej herecký výkon sme vážne zvedavý, pretože jej prischla nálepka herečky „s jednou tvárou“, no na festivale v Sundance si za rolu vojačky vyslúžila pochvalu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom