Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ktoré osoby na obrázku podľa vás netvoria skutočnú rodinu?

Bez nazvu 2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
globaliving.org
reklama:
reklama:

Na obrázku môžete vidieť tri rôzne rodiny. Mamu, otca a jedno dieťa. Pozrite si pozorne všetky tri rodiny a rozhodnite, ktorá z nich je podľa vás „falošná“, a teda netvorí skutočnú rodinu.

Rodina číslo 1

Ak ste vybrali tento obrázok, možno ste vyrastali bez milujúceho otca, a preto máte tendenciu pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Ste nesmierne šťastný, keď urobíte pozitívne zmeny v živote iných ľudí. Napriek tomu hlboko vo vnútri neviete, čo naozaj znamená skutočná rodina.

Rodina1.jpg
Foto: www.imgur.com

Rodina číslo 2

Ste pravdepodobne veľmi dobrá osoba, ktorá sníva o stabilnom a dôveryhodnom vzťahu, ktorý bude trvať celý život. To je dôvod, prečo ste okamžite spoznali falošnú rodinu. Veríte, že manželstvo a rodina sú veľmi dôležité a mali by byť na prvom mieste. Tiež máte radosť, keď sa môžete starať o ostatných a vynaložiť veľa úsilia na vytvorenie šťastného prostredia pre ľudí vo vašom živote.

Rodina2.jpg
globaliving.org

Rodina číslo 3

Tento obrázok predstavuje najšťastnejšiu rodinu. Zobrazuje dvoch rodičov, ktorí milujú svoje dieťa. Ak ste označili túto rodinu za falošnú, pravdepodobne pochádzate z nefunkčnej rodiny. Jeden z vašich rodičov mohol byť zjavne zneužívaný kvôli alkoholu, návykový látkam alebo neliečenému duševnému ochoreniu, zatiaľ čo druhý mohol byť závislý. Myslíte si, že takto by mala vyzerať skutočná rodina, a preto ste si vybrali najšťastnejšiu rodinu ako falošnú.

Rodina3.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. októbra 2017Zdroj globaliving.org © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: