Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kvôli zraneniam násilníckeho manžela si skrývala tvár maskou 12 rokov. Teraz si ju dala dole a takto vyzerá.

Zena 3.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena trpela násilníckeho manžela a takto to dopadlo. Po 12 rokoch si dala dolu masku z tváre.

Keď si Saundra Crockett vzala jej manžela, nikdy jej ani len nenapadlo, že by sa stal násilníkom. 28-ročná mladá matka dvoch detí sa stala obeťou domáceho násilia. Manžel ju bil po tvári až tak, že chytila nejakú infekciu, ktorá ju doslova znetvorila. Matka mala masku na verejnosti po dobu 12 rokov.

https://www.youtube.com/watch?v=rFKvdcAS1jM
www.youtube.com

V nemocnici jej povedali, že jej zostávajú tri dni života. No ona prežila a teraz spravila obrovskú životnú zmenu. Urobila niečo odvážne. Dostala seba a svoje deti von z tej hroznej situácie. Napriek tomu, že rodina sa musela prispôsobiť novému životu. Tiež si musela s deťmi zvyknúť na svoju novú tvár.

https://www.youtube.com/watch?v=rFKvdcAS1jM
www.youtube.com

„Mohli počuť môj hlas, aby vedeli, kto som, ale v skutočnosti nevedeli, kto som, pretože nevideli moju tvár“, povedala. „Bolo to hrozné“.

https://www.youtube.com/watch?v=rFKvdcAS1jM
www.youtube.com

Žena sa stretla s Deborah Alessi, ktorá prežila taktiež domáce násilie. Alessi a jej manžel rozbehli neziskovú organizáciu s názvom „Face Forward“. Organizácia poskytla Saudre podporu. Nielen, že jej zabezpečili na chirurgii rekonštrukčnú operáciu, ale má právo aj na ďalšie poradenstvo. Pred operáciou nemohla zavrieť ľavé oko ani otvoriť ústa dostatočne široko na to, aby sa najedla. Dnes nemá žiadny problém žiť svoj život bez masky.

Žena zmenila svoj život a takto vyzerá po 12 rokoch bez masky!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: