Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lekári nedávali chlapčekovi po narodení žiadnu šancu na prežitie. No to, čo sa stalo, bolo neuveriteľné!

Chlapec.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Život sa s nami niekedy naozaj zahráva. O tom vie svoje aj táto rodina, ktorá si toho skutočne dosť prežila!

Lekári, zdravotné sestry, aj jeho rodičia Dustin a Sierra Yoder si boli istí, že dieťa, ktorému dali meno Bentley, zomrie hneď, ako sa narodí. Sestry sa ani neobťažovali vyčistiť novorodenca alebo ho odvážiť. Sierra a Dustin nezakúpili žiadne dojčenské potreby.

Bentley sa totiž narodil s fatálnou vrodenou vadou, ktorá spôsobila, že jeho mozog vyčnieval von z lebky. No stalo sa niečo neuveriteľné. Bentley akoby zázrakom prežil. Očakávalo sa však, že bude žiť len pár hodín, lekári neboli optimistickí. Nemohli pre neho nič urobiť ani lekári, ani rodičia. Iba mu zabezpečili pohodlie až do jeho smrti. Ale malý chlapček stále ďalej bojoval, mesiac po mesiaci. Lekári trvali na tom, že jeho stav nebol zlučiteľný so životom, ale Sierra mala nádej.

Rodičia vyhľadali Dr. Johna Meara v Bostonskej detskej nemocnici. Dr Meara im povedal, v čo ostatní lekári ani nedúfali: „Bentley má nádej“. Dr. Meara vytlačil 3D model Bentleyho mozgu a prišiel s plánom, ako zachrániť Bentleyho lebku. A tak sa pustili do veľmi náročnej operácie. Takmer 7-mesačný Bentley prešiel zákrokom a prežil. Aj keď nikdy nebude úplne zdravý, rodičia sa nevzdávajú a bojujú ďalej.

Smutný príbeh chlapčeka, ktorému lekári nedávali žiadnu šancu na život.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 17. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: