Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

List z pekla! Poslal ho slávny Jack Rozparovač?!

list z pekla
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Identitu sériového vraha Jacka Rozparovača dodnes s určitosťou nepoznáme. 

V roku 1888 vyčíňal v Londýne sériový vrah, ktorý sa zapísal do povedomia ako Jack Rozparovač. Zavraždil päť prostitútok, pričom skoro všetkým odrezal hlavu a rozpáral brucho. Viacero kriminalistov sa prikláňalo k teórii, že bol lekár, prihliadnuc na jeho skvelé znalosti z anatómie.

Polícia obdržala 600 listov, ktoré mohol poslať Jack, no len tri z nich sa považujú za autentické. Niektoré zdroje však uvádzajú, že jediným pravým je List z pekla. Doručili ho predsedovi vyšetrovacieho výboru Georgeovi Luskovi spolu s obličkou jednej z obetí.

Z Pekla

Pánovi Luskovi
Pane, posielam vám polku obličky, ktorú som vyrezal jednej ženskej a schoval pre vás. Ten druhý kus som si opiekol a zjedol, naozaj som si pochutnal. Až chvíľu počkáte, pošlem vám aj nôž ktorým som to urobil.

Podpísaný

Chyťťe ma, ak to dokážete pán Lusk!
list z pekla

Napísal ho skutočne sériový vrah? Kto to bol? Hoci ubehlo už takmer 130 rokov, identita a zločiny tohto človeka dodnes vyvolávajú otázniky a nie je isté, kto vraždil…

Najnovšie stopy od amatérskeho detektíva Russela Edwardsa vedú k židovskému prisťahovalcovi z Poľska, ktorý sa volal Aaron Kosminski. Údajne trpel paranoidnou schizofréniou a pracoval ako kaderník. Bol on autorom Listu z pekla?!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 14. januára 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, imgur
K téme
reklama:
reklama:
reklama: