Lucie Bíla & Arakain: „Uvidíme sa v Snine, u bratov!“

Zdieľať
11_J
ROCK FREE PRODUCTION, s. r. o.

Tak znie časť videopozvánky, ktorú špeciálne pri príležitosti vystúpenia na najväčšom východoslovenskom rockovom festivale ROCK POD KAMEŇOM nakrútili Lucie Bíla a Jan Toužimský z Arakainu.

V horúcom auguste aj tohto roku sninské rybníky úplne pohltí tvrdá muzika. V priebehu troch dní, 6.- 8. augusta sa uskutoční už 13ty ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM.  Na pódium, ktoré v auguste znamená  ROCK, sa postaví mnoho legiend tvrdého hudobného žánru. Niektoré z nich atmosféru v Snine zažijú už niekoľkýkrát, objavia sa však aj nováčikovia, ktorých vystúpenie bude premiérové.Tešiť sa môžete na zahraničných interpretov GOTTHARD, GAMMA RAY, či Russkaja.

ROCK FREE PRODUCTION, s. r. o.
ROCK FREE PRODUCTION, s. r. o.

Domácu hudobnú scénu zastúpia Tublatanka, INEKAFE, HORKÝŽE SLÍŽE, ale aj kapela BIJOUTERRIER. Na festival rockovej muziky a príbuzných žánrov pricestujú i západní susedia. Svoje skladby predstavia Walda Gang, Citron & Tanja  a DYMYTRY.Najočakávanejším vystúpením 13teho ročníka je poriadna dávka rocku v podaní Lucie Bílej & Arakainu. Tigřice Bíla spolu s Janom Toužimským pre priaznivcov rockovej hudby nakrútili videopozvánku kde priaznivcom odkázali:

„Koukejte přijít!“

O tom, že ohlásené hviezdy tohto ročníka vyvolávajú veľké očakávania svedčí aj fakt, že organizátor čoskoro ukončí predpredaj vstupeniek a permanentiek za zvýhodnené ceny „Sme veľmi radi, že rockových priaznivcov tohtoročný program zaujal natoľko, že k 27.5.2015 ukončujeme prvú vlnu predpredaja. Návštevníci už majú len pár dní, aby si zakúpili vstupenky za zvýhodnených podmienok, ceny vstupov sa budú s blížiacim sa termínom festivalu zvyšovať,“ prezradil organizátor Marián Križánek z ROCK FREE PRODUCTION, s. r. o.

Vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti  Ticketportal.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom