Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia kritizujú ženu, že s dvomi deťmi býva v garáži. Čo ju k tomu viedlo?

Garaz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy sa človek ocitne v zlej situácii a vtedy nemá na výber. Čo si myslíte o tomto príbehu?

Hocijaký človek sa môže ocitnúť v zlej situácii. Najhoršie je, keď nemá pri sebe nikoho, kto by mu podal pomocnú ruku. Vtedy nemá príliš na výber a robí, čo sa dá. Je to príbeh aj tejto ženy, ktorá býva v garáži aj so svojimi dvomi deťmi. Dohnal ju k tomu aktuálny stav v jej okolí a samozrejme finančná situácia.

https://www.youtube.com/watch?v=qgau4LXx19o
www.youtube.com

Dnešná moderná doba spôsobila príliv bohatých susedov v oblasti San Francisco Bay, kde žije aj táto žena s dvomi deťmi. Jej náklady na bývanie sa začali šplhať až do priemeru takmer 3 000 dolárov mesačne. To už bolo na trojčlennú rodinu veľa a žena to sama nezvládala. Preto nemala inú možnosť, ako sa nasťahovať do ich garáže.

https://www.youtube.com/watch?v=qgau4LXx19o
www.youtube.com

Nicole Jones je slobodná matka a teraz s deťmi býva v garáži s mesačnými nákladmi asi 1000 dolárov. Ale ich garáž je prekvapivo útulná, dobre zariadená, kompletne so sociálnym zariadením. Keď sa ocitla v tejto nepríjemnej situácii, zverejnila svoj príbeh na sociálnej sieti, pretože chcela poukázať a upozorniť na bytovú krízu a bezdomovectvo, no napriek tomu sa stala terčom kritiky.

https://www.youtube.com/watch?v=qgau4LXx19o
www.youtube.com

„Úprimne povedané, vždy som si myslela, že bezdomovci sú len špinaví narkomani a alkoholici, ktorí nechceli nič robiť“, povedala Jones. „No ja pracujem a zarábam peniaze, ktoré napriek tomu nestačia. Myslím, že jedným z dôvodov, prečo žijeme v garáži, je hľadanie zamestnania, denná starostlivosť a doprava. Všetko robím pre to, aby som pre moju rodinu udržala strechu nad hlavou“.

Matka je hrdá, že v dnešnej náročnej dobe je schopná poskytnúť pre svoju rodinu strechu nad hlavou, napriek tomu, že ľudia sú bezcitní a kritizujú jej život.

Prečo žije matka s dvomi deťmi v garáži?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: