Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odmalička bol bezdomovec, no teraz má 18 rokov a šije šaty. Pozrite si jeho famózne výtvory.

Saty 3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Chlapec už nechcel byť bezdomovcom a tak začal pracovať. Pozrite sa, aké šije šaty!

Jimelle Levon nemal ľahké detstvo. Keď bol v piatej triede, on a jeho matka boli zaradení do útulku pre bezdomovcov. To tak veľmi sklamalo Jimella, že sa v ňom doslova zapálil oheň. Vedel, že jediný spôsob, ako lepšie žiť svoj život, bola tvrdá práca. Od šiestej triedy už mal mladého podnikavého ducha.

Jimella už nebavil život bezdomovca.

Stay.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Ja a moja matka sme žili v útulku už keď som bol v piatej triede,“ povedal Jimelle. „Od tejto chvíle som bol vždy ťahúň, buď som vždy odpratával sneh alebo som robil čokoľvek, aby som získal peniaze, pretože som nechcel byť v núdzi, už nie.“

Teraz má 18 rokov a pred sebou svetlú budúcnosť, pretože ručne vyrába plesové šaty. Jimelle začal šiť, keď mal 14 rokov, a premenil svoju malú spálňu na jeho „Šijace laboratórium“. Každý rok predá tri alebo štyri zákazkové šaty počas plesovej sezóny. Predáva veľkolepé a prepracované šaty od 300 do 450 dolárov.

Jeho šaty sú jedinečné a šité na zákazku.

Saty 4.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Každé šaty sú ručne vyrobené špeciálne pre jeho zákazníkov. Každé sú jediné svojho druhu. Mladík, ktorý kedysi pracoval v dvoch zamestnaniach, bol schopný prestať pracovať a začať svoje vlastné podnikanie na plný úväzok. Rozhodol sa, že bude tiež navštevovať Clark Atlanta University a študovať podnikanie a módu.

Pozrite si famózne kúsky mladíka!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 18. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: