Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Majo Seman natočil video, ktoré by ste od neho zrejme nečakali…

Horizon33_2017 6 28_10 15 20.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy v živote prídu chvíle, kedy to na nás všetko doľahne. Veci sa nevyvíjajú podľa našich predstáv a rúca sa všetko, čo sme budovali.

Majo Seman spoločne so svojou mamkou predviedli ďalšie karaoke. Máš sa na čo tešiť!

Podobnú situáciu nedávno zažil aj YouTuber Majo Seman. Vždy pozitívne naladený s úsmevom na tvári, ktorý rozdáva energiu všade, kam príde. Tentokrát je to však on, kto potrebu podporiť. Nasledujúce video si zaslúži „palec hore“ hneď z niekoľkých dôvodov. Majo nabral odvahu a prezradil (nielen svojim fanúšikom) množstvo osobných vecí z jeho života, ktoré si zrejme mohol nechať pre seba. No v tej chvíli to tak cítil a potreboval sa vyrozprávať…

Tvorba Maja Semana sa zameriava na vtipné videá a jeho prioritou je zabávať svoje publikum. No nie každý deň je nedeľa a niekedy si treba dať buď pauzu, alebo sa zamyslieť nad tým, či cesta po ktorej ideme, je správna.

Horizon33_2017 6 28_9 58 44.jpg
www.youtube.com

V novom videu sa vrátil k tomu predošlému a chcel ešte pár vecí vysvetliť. Určite si ho pozri:

Fanúšikovia vyjadrili Majovi obrovskú podporu. Otvorene hovoril vo svojom videu o svojej sexuálnej orientácii či o šikane v detstve.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 28. júna 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: