Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máme tu druhú časť seriálu Nauč ma tetovať! Dozvieš sa viac o tetovacích strojčekoch!

Horizon33_2015-3-17_10-28-6
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pred pár týždňami sme ti priniesli info o novom pripravovanom seriáli na YouTube, ktorý sa venuje tetovaniu a všetkému s ním spojenému. Ak ťa obrázky na koži fascinujú a rád by si sa o tomto umení dozvedel viac, nech sa páči :-)

V prvej časti sme sa zoznámili s tatérom z Košíc, ktorý nás seriálom bude sprevádzať. Nový diel ťa oboznámi s príslušenstovm, ktoré je na tetovanie potrebné.

Dozvieš sa napríklad aj to, akým spôsobom sa tetovalo kedysi, keď neboli takéto moderné tetovacie strojčeky, alebo aj to, že sa voľakedy na kožu „maľovalo“ klasickým tušom.

Ale načo ti to všetko budeme opisovať? Pozri si video, v ktorom sa všetko zaujímavé dozvieš. My sa už tešíme na ďalší diel, a čo ty? :-)

Ak by si chcel vyhrať nejaké vecné ceny, môžeš sa zapojiť do súťaže. Podmienky nájdeš na YouTube pod videom. Veľa šťastia! :-)

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 17. marca 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: